Hvězdy na Géčku

Mediální partner Rádio Géčko

Dneskane – WEB: dneskane.cz

DneskaNe je svižná tříčlenná rocková kapela, tzv. POWER TRIO, které vás uhrane svými energickými, zběsilými koncerty doprovázenými mlhovými efekty a důvtipem frontmana. Zaručeně se na každém jejich vystoupení pobavíte a pořádně zapaříte. Vznikli 11. 11. 2011 v Kroměříži. Za dobu svého působení vydali dvě studiová alba, několik singlů a 10 videoklipů. Jejich poslední CD s názvem 2020 vyšlo v březnu 2020 a kapela má v současné době nahrané už třetí studiové album, které vydá v březnu 2023. DneskaNe odehráli cca 200 koncertů po České republice a na Slovensku. V minulosti vystupovali na mnoha letních festivalech jako např. Dřevorockfest, Zlín Film Festival, Rock in Kroměříž, Kamínka Kemp, Slavnosti piva pod komínem, Svatováclavské slavnosti, objevili se i v éteru rádia Rubi, rádia Fajn Rock Music a dalších. Několikrát se objevili i na obrazovkách televize Óčko Star a TV Rebel. Vystupovali jako předskokani na koncertech kapel Rybičky 48, Pekař, zakázanÝovoce, Alkehol, Walda Gang, Traktor, Doga a Trautenberk. Na podzim 2022 kapela odjela své první celorepublikové klubové turné, které neslo název POPITCHI TOUR 2022. V březnu 2023 vyjíždí na další turné, tentokrát k novému albu, turné ponese název Z KRVE TVÝ TOUR 2023.

BRUTÁLNÍ JAHODA – WEB: https://brutalnijahoda.cz/

Brutální Jahoda je banda 5ti existencí z okolí Kamenice nad Lipou, které hudba, ztrácení trsátek, návštěvy benzínek a společné výzvy drží pohromadě už 10 let. Tohle naše “manželství” za tu dobu přetrpělo vše možné a troufáme si říct, že i bez návštěvy párového terapeuta jsme z každé naší situace vyšli o něco silnější. Naše společná dobrodružství absolvujeme ve složení dvou kytaristů, kteří se střídají ve zpěvech, dále také basy, bicích a houslí. Ano, čtete správně – housle! Žánrově se řadíme k modernímu punk-rocku, avšak některé naše kousky jsou tak specifické, že by i metalista klel, něžná duše pookřála a naopak.

9.planeta WEB : https://9planeta.cz/

Jsme rocková chebská kapela s autorskou tvorbou. Kapela vznikla v roce 2017. Na koncertech vám nasolíme pořádnou porci bigbeatu! Chceme hrát pohodovou muziku pro pohodové lidi.

Trilobit-Rock – WEB : https://www.trilobit-rock.cz/

Tahle rocková partička pochází ze severních Čech z okolí Hradu Hazmburk.

Pepper_Official site – WEB : https://www.kapela-pepper.cz/

Přestože se kapela Pepper řadí na tuzemské hudební scéně mezi nováčky, neboť vznikla teprve v červnu 2020, rozhodně nezahalí. Na svém kontě má nespočet koncertů se skupinami jako ZakázanÝovoce, Ukradený Vjecy, Septic People nebo Metalíza. Již krátce po svém vzniku uspořádali “Pepříci” svůj vlastní festival s názvem Vintage Fest konající se v Janovicích nad Úhlavou. Mezi jejich další koncertní úspěchy bezesporu patří účast na historicky prvním festivalu Rádia Géčko a zařazení do znovuobnoveného hlasování Český slavík 2021.

Aktuálně kapela působí v následujícím složení:

Petr Šimek – kytara a zpěv
Ondřej Tureček – baskytara a back-vokál
Miloš Saksa – bicí
I přes své docela krátké působení prošla kapela řadou personálních změn. V prosinci 2021 odešel jeden ze zakládajících členů, bubeník Martin Kadlec, jehož místo na pár koncertů obsadil Jiří Ondra. Bubenická stolička však ani po jeho odchodu nezůstala dlouho prázdná a můžeme na ni v současné době vídat Miloše Saksu. Dva měsíce po Martinovi se s kapelou rozloučil i další zakládající představitel tohoto pop-rockového uskupení a to klávesistka Kristýna Sládková, která zatím nemá adekvátní náhradu.

Alfred

Trojice ztracených a znovu nalezených přátel. S kytarou a bubny hrajeme o rozporuplném vnitřním světě

Terestial

Kapela Terestial vznikla roku 2018. Začínali jsme jako zábavová kapela v pěti členech a postupně jsme přešli na vlastní tvorbu, původně rockovou, která se následně rozvinula až do metalu. Máme za sebou vydařené koncerty v klubech i na menších festivalech.

Jokers

Jsme sofistikovaně ztřeštěná kapela z Prahy, která dbá na pódiovou i vizuální prezentaci. Těžištěm naší tvorby jsou melodické skladby s často vtipnými českými texty. Do písní rádi vkládáme skryté významy. Nezapadáme do zaběhnutých hudebních žánrů, vytvořili jsme si proto vlastní. Říkáme mu FetišPop a největší sílu má na živých koncertech.

Sukulent sound

Vidláckej gang muzikantů z Vysočiny – řízný perkuse, groove basa, punkem protřelej bubeník a dvě růže mezi trním na majku spolu s lyrikem všedních vesnických dní v čele. Na první pohled nesourodé seskupení s různým žánrovým zaměřením se zvukem, jaký nikdo jiný v našem revíru nedisponuje.

Cerberos Heavy Rock – WEB: cerberos-heavy-rock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *