Interpreti na Rádiu Géčko

Podívejte kolik máme interpretů a kapel ve vysílání rádia Géčko. Kolik interpretů existuje, které se nedostanou do běžného rádia. Proto jsme tady my, aby jste je slyšeli a udělali si svůj názor na neznámé České i Slovenské interprety, které nejsou nikde slyšet.

Pokud chceš i Ty zaznít na rádiu Géčko, neboj se nám ozvat na info@radiogecko.cz

Jiří Geo Oudrán ( Studio, Akce, Program, Nové Talenty )

Telefon : +420 774 750 424

Kliknutím na odkaz spustíte rádio Géčko ….

https://www.radioking.com/radio/radio-gecko

Trilobit-Rock – WEB : https://www.trilobit-rock.cz/

9.planeta – WEB : https://9planeta.cz/

zakázanÝovoce – WEB : http://www.zakazanyovoce.cz/

Bastard – WEB : https://www.bastard-band.cz/

Silent Scream – WEB : https://www.silentscream.cz/

BRUTÁLNÍ JAHODA WEB : https://brutalnijahoda.cz/

Je na malinách – WEB : https://jenamalinach.cz/

Pepper_Official site – WEB : https://www.kapela-pepper.cz/

Radiomaják – WEB : https://radiomajak.cz/

Jan Mečíř

Pro Tebe – WEB : https://www.kapelaprotebe.cz/

JASNO – WEB : https://kapelajasno.cz/

HorizontOfficial – WEB : https://www.horizontofficial.cz/

Dolls in the Factory – WEB : http://www.dollsinthefactory.com/

Meredith Hunter – WEB : http://bandzone.cz/meredithhunter

Terestial – WEB : https://terestial.cz/

Eufory (Band)

Motorband – WEB : https://www.motorband.cz/

Generation Jam – WEB : https://www.generationjam.cz/

Dead Daniels – WEB : https://www.deaddaniels.com/

Cerberos Heavy Rock – WEB: http://Cerberos-heavy-rock.cz/

Craggy Collyde – WEB : https://craggycollyde.com/

Manu Destra – WEB : https://bandzone.cz/manudestra

GAIA Otrokovice

Squared Circles

Sanchez Band – WEB : https://mrsanchezband-cz.webnode.cz/

Pilot Study

Jesper Snow – WEB: https://linktr.ee/jespersnowband

TATRANKA – WEB : http://bandzone.cz/tatranka

Metalíza – WEB : http://metaliza-band.cz/

Nazgul – WEB : https://nazgul.cz/

Artmosféra – WEB : https://www.artmosfera.cz/

Lucky Brew – WEB :

Jakofakt? – WEB : https://jakofakt.webnode.cz/kapela/

SKLAD NA ROCK – WEB :

IMORTELA – WEB : https://imortela.wixsite.com/imortela

Nevhodné loutky – WEB : https://bandzone.cz/nevhodneloutky

P r o m i n e n t B a s t a r d s – WEB : https://bandzone.cz/prominentbastardsoffical

Saving George – WEB : https://savinggeorge.cz/

Bítoff – WEB : https://www.bitoff.eu/

Yaxetopeesche

Delovr 

Koneckonců – Web : https://www.koneckoncu.com/

Adys – WEB : https://www.adysmusic.cz/

Alfred

Ondřej Běhan

Marie Rezlerová

Anneli Snow

Natřije

Some1emotion

B1NARY

Vivid Eyes

April Weather

Bad Joker’s Cream

HHC3 official

Crown for Sale

Fortuan

Pilot

Štěpán Soukup

Vědomí

100na100 – WEB : https://100na100.cz/

Black Sabáka – WEB : https://www.black-sabaka.cz/

Petr Malý Music

Something alias Jakub-Jan Loukota

AIKA

Yarka

Celest & Charles – WEB : https://www.celestandcharles.com/

Sukulent sound

Něco si přej

Emotikon

Dneskane

Milan Samko

Koubý & Stewe

BAD Liars

Fate Magazine

The Tricksters

ŠAMAT

The Minority Band

Utíkej – WEB – https://www.utikejkapela.cz/

lara_morr_official

Andie J.

Gender Question WEB : https://www.genderquestion.cz/

Blue Zodiac

Maniac – WEB : http://kapelamaniac.cz/

Balage Band feat Tereza Kopáčková

FERYHO FÓRY

Markéta Martincová

Kabareti