Rádio Géčko

Vítáme Vás na stránkách rádia Géčko.

Od 6.ledna 2021 začalo vysílat Rádio Géčko. Rádio, které hraje velké hity od 60s po současnost. Skladby, které se v rádiu vůbec nehrají a je to velká škoda. Hledáte je na Spotify, YouTube a dalších internetových stránkách. Zapomíná se na ně a je to veliká škoda.

Dáváme velký prostor novým a mladým skvělým hudebníkům, které v rádiích neslyšíte. A většinou to jsou skvělý hudebníci, nevěříte? Zkuste si poslechnout sami.

Věříme, že se Vám vysílání bude líbit. Pořady které můžete slyšet na rádiu Géčko – Hitparáda se začala vysílat Live každou neděli, a další pořady které můžete slyšet – Tři ve Tři, Hvězda z Mixéru, Ro(c)ková středa a plno dalších nápadů se připravuje. Každý si jistě přijde na své oblíbené písně. 

Budeme rádi za vaše názory, připomínky a podněty, aby poslech našeho rádia byl pro vás co nejvíce příjemný. 

Celý tým rádia Géčko, které hraje srdcem.

Klikni na odkaz rádia a poslouchej :

https://www.radioking.com/radio/radio-gecko

3 komentáře u „Rádio Géčko“

  1. Zdravim radio GECKO.Dneska jsem moc neslysela ma zlaticka skupinu abba,uz asi nebudou me zpivat neudela radustku pisen to uz asi zitra,mi udela GECKO prijemne prima den Opet ,znova zazpivavaji FRIDA AGNETHA.
    Diky.Prima hezky ,klidny vecer.

  2. Zdravim me oblibene radio GECKO.
    Nejak ma zlaticka ABBA dneska pokulhava v hrani.Nejak FRIDU jsem propasla kolem 10 a od te doby je neslysela zpivat.Ani AGNETHU,ABBU take ne.Moc je mi smutno,dneska zatim mi nezpivaly nikde.RETRO zatim nic a snad mi spolehlive zazpivaji na OCKU udelaji mi nekde trosku radosti uslysim pisen naposledy od vcera a je to moc a moc velka skoda.
    DIKY HEZKY A KLIDNY PRIMA PRAZDNINOVY DEN.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *