Rádio Géčko

Vítáme Vás na stránkách rádia Géčko.

Od 6.ledna 2021 začalo vysílat Rádio Géčko. Rádio, které hraje velké hity od 60s po současnost. Skladby, které se v rádiu vůbec nehrají a je to velká škoda. Hledáte je na Spotify, YouTube a dalších internetových stránkách. Zapomíná se na ně a je to veliká škoda.

Dáváme velký prostor novým a mladým skvělým hudebníkům, které v rádiích neslyšíte. A většinou to jsou skvělý hudebníci, nevěříte? Zkuste si poslechnout sami. Máme už na rádiu 44 interpretů či kapel :

Trilobit-Rock , 9.planeta , BRUTÁLNÍ JAHODA , Pepper_Official site , Petr Malý Music , Yarka, Silent Scream , Bad Joker’s Cream , Bastard , Motorband , Fortuan , Pilot , Štěpán Soukup , Vědomí , 100na100 , Something alias Jakub-Jan Loukota , AIKA , Celest & Charles , Sukulent sound , HorizontOfficial , Něco si přej , Emotikon , Generation Jam , Dneskane , Milan Samko , Koubý & Stewe – Unbeatable Records , BAD Liars , Dolls In The Factory , Craggy Collyde , Fate Magazine , The Tricksters , ŠAMAT , The Minority Band , Utíkej , lara_morr_official , Andie J. , Gender Question , Some1 Emotion, Jana Chládková , Maniac , Balage Band feat. Tereza, Martina Martincová, FERYHO FÓRY , Crown For Sale , HC3 official

Věříme, že se Vám vysílání bude líbit. Pořady které můžete slyšet na rádiu Géčko – Hitparáda se začala vysílat Live každou neděli, a další pořady které můžete slyšet – Tři ve Tři, Hvězda z Mixéru, Síň Slávy, Fortissimo ( hrajeme na první dobrou ) a plno dalších nápadů se připravuje. Každý si jistě přijde na své oblíbené písně. 

Budeme rádi za vaše názory, připomínky a podněty, aby poslech našeho rádia byl pro vás co nejvíce příjemný. 

Celý tým rádia Géčko, které hraje srdcem.


https://open.spotify.com/playlist/7iJzpujaeZCLqcAaAq08vy

https://www.instagram.com/radiogecko2021/

https://www.facebook.com/jirioudran75

https://www.youtube.com/channel/UCcMVG0PrnJ_VKvSjZoS1QJw

Klikni na odkaz rádia a poslouchej :

https://www.radioking.com/radio/radio-gecko

8 komentářů u „Rádio Géčko“

 1. Zdravim radio GECKO.Dneska jsem moc neslysela ma zlaticka skupinu abba,uz asi nebudou me zpivat neudela radustku pisen to uz asi zitra,mi udela GECKO prijemne prima den Opet ,znova zazpivavaji FRIDA AGNETHA.
  Diky.Prima hezky ,klidny vecer.

 2. Jste super rádio,skvělí výběr muziky. Moc rád Vás ladím a soutěžím.
  Držím a palečky do dalších let přeji hodně spokojených posluchačů.
  No a jestli mohu trošičku poprosit, tak občas něco od kapely Vitacit . Gaf.

  1. Dobrý den Gafe,
   Moc děkujeme za skvělý komentář. Budeme se snažit stále více, hrát skvělou muziku. A koncem ledna a začátkem února se změny projeví. Více Vitacitu a dalších skvělých hitů. Děkujeme 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.