Hvězdy z Géčka

Milan Devinne – Český zpěvák s německými kořeny, příležitostní herec a eventový producent. Jediný Čech, který se objevil ve filmu Bohemian Rhapsody vedle Ramiho Maleka a Alana Leeche. Držitel ocenění za celosvětový projekt v boji proti aids Titanic Freddie Aids.

9.planeta – Rocková chebská kapela s autorskou tvorbou. Kapela vznikla v roce 2017. Na koncertech vám nasolí pořádnou porci bigbeatu! Chtějí hrát pohodovou muziku pro pohodové lidi.

Trilobit-Rock – Tahle rocková partička pochází ze severních Čech z okolí Hradu Hazmburk.

Cerberos Heavy Rock – Příběh naší kapely ze zkušebny až na pódium.

Brutální Jahoda je banda 5ti existencí z okolí Kamenice nad Lipou, které hudba, ztrácení trsátek, návštěvy benzínek a společné výzvy drží pohromadě už 10 let. Tohle jejich “manželství” za tu dobu přetrpělo vše možné a troufají si říct, že i bez návštěvy párového terapeuta a z jejich každé situace vyšli o něco silnější. Jejich společná dobrodružství absolvujou ve složení dvou kytaristů, kteří se střídají ve zpěvech, dále také basy, bicích a houslí. Ano, čtete správně – housle! Žánrově se řadí k modernímu punk-rocku, avšak některé jejich kousky jsou tak specifické, že by i metalista klel, něžná duše pookřála a naopak.

21 Gramů je rocková kapela z Jihlavy. Za svoji přednost považují vlastní tvorbu, songy v češtině a bez omezení škatulkami. Hrajou a tvoří muziku, která je baví a doufají, že se bude líbit i posluchačům, protože se snaží o pestrost a různorodost,což je ovlivněno zkušenostmi v předešlých kapelách, kterými jednotliví členové prošli a také různými styly rocku,které poslouchají a které je tak či onak ovlivnily.

HLAVOLAMY – Kapela Hlavolamy se formuje zhruba od roku 2018 okolo kytaristy a zpěváka Lukáše Konvaliny. V počátcích, ještě pod původním názvem Luko, akustické duo Lukáše Konvaliny a Lukáše Bodyho hrálo po menších akcích. Koncem roku se přidává zkušený baskytarista Michal Matoušek. V únoru 2019 se vydala tříčlenná formace do Kutné Hory k Petrovi Lebedovi z Rybiček 48 do studia LeGrill Records nahrát svůj první Singl nesoucí název “Naivní”. Následně jej vydali i s videoklipem 1.5.2019. Během léta  se formace rozšiřuje o bubeníka Jana Procházku a kytaristu Daniela Hudečka. 

Instinct – Slovensko – česká popová kapela z Prahy.

Kapela Pepper se řadí na tuzemské hudební scéně mezi nováčky, neboť vznikla teprve v červnu 2020, rozhodně nezahalí. Na svém kontě má nespočet koncertů se skupinami jako ZakázanÝovoce, Ukradený Vjecy, Septic People nebo Metalíza. Již krátce po svém vzniku uspořádali “Pepříci” svůj vlastní festival s názvem Vintage Fest konající se v Janovicích nad Úhlavou. Mezi jejich další koncertní úspěchy bezesporu patří účast na historicky prvním festivalu Rádia Géčko a zařazení do znovuobnoveného hlasování Český slavík 2021.

echo music – kapela z Novýho Jičína – hraje český pop, pop-rock, indie a electro-alternative

DneskaNe – Je svižná čtyřčlenná rocková kapela, která vás uhrane svými energickými, zběsilými koncerty doprovázenými mlhovými efekty a důvtipem frontmana. Zaručeně se na každém jejich vystoupení pobavíte a pořádně zapaříte. Vznikli 11. 11. 2011 v Kroměříži.

Náhodný VýběrBěhem devíti let na scéně a s vydáním čtvrtého studiového alba se kapela postupně proměnila z mladého hloučku muzikantů na hudebně vyspělou, cílevědomou kapelu s jasným posláním – bavit, ale i předat myšlenku, zanechat dojem, který už nikdy úplně nezmizí, a nechat na pódiu opravdu všechno. Jejich nahrávky se postupně dostaly do rádií po celé republice, a koncerty od malých klubů až po velké festivaly pohltily tisíce lidí.
Nově pod taktovkou hudebního producenta Tomáše Frödeho a režiséra Michala Skořepy je kapela s čerstvou tvorbou odhodlaná vydobýt si pro sebe co nejlepší místo na československé hudební scéně.

zakázanÝovoce – Jedna z nejposlouchanějších punk-rockových kapel v ČR. Kapela zakázanÝovoce funguje od roku 2005 a 7. května 2023 odehrála svůj 1000. koncert v Praze. V minulosti se zúčastnila několika velkých turné například s kapelami Harlej, Totální nasazení, Jaksi Taksi nebo Imodium. Hrála také na většině předních českých i slovenských festivalech. V roce 2017 se stala hlavním hostem na 25 koncertech halového turné k oslavám 25 let legendární kapely Horkýže Slíže. V listopadu 2020 vydalo zakázanÝovoce zatím své poslední studiové album s názvem Svět se změnil. V letech 2021 a 2022 odjela stejnojmenné turné „Svět se změnil tour“ s řadou hostů. Na něm se kapele podařilo zaznamenat také živé album, které vydala jako svoje první živé albem s názvem Živák!

OČI – koukáme, že jste se chtěli přesvědčit na vlastní oči, co jsou OČI vlastně zač. Zjistíš, že jsme parta šesti muzikantů, kteří si spolu rozumí na pódiu i mimo něj. Stejný smysl pro humor, podobné hudební cítění a obrovská podpora fanoušků ,,srdcařů“ nás žene stále vpřed. Největší inspirací pro naší tvorbu, jsou životní události, příběhy, vzpomínky. Nejvíc se těšíme z živého hraní a na vaše odezvy. To, že jste na našich stránkách i na našich koncertech znamená, že vás to baví a nás tím pádem dvojnásob. A má to smysl. Díky 

WLASY Music – představuje žánrově rock s prvky popu, funky, blues. Energická, zpěvná hudba, jednoduchá na poslech s kytarovými melodiemi a jemnými hudebními doplňky. Rozhodně žádná nuda. 6 čerstvě nahraných skladeb vzniklo nedávno v jihočeském studiu Hellsound u skvělého člověka a muzikanta Honzi Kapáka.

Vzhůru a níž – V dubnu 2020 odtajnili nový lyric klip na singl “Napětí sílí”. Hned o měsíc později vůbec poprvé v historii kapely odehráli online koncert opět ve spolupráci s kapelou Dirty Way. V létě poté ohlašujou odchod Dejva z kapely (po jeho devítiletém působení v kapele). Důvody tohoto rozhodnutí, kdy se rozešli v dobrém, popsali na facebookových profilech. V srpnu vydávájí zbrusu nový klip s názvem “Nepřestávej”, který sklízí spoustu pozitivních ohlasů – klip je zároveň pomyslným rozloučením s Dejvem. Následně uvádí nového člena na pozici bubeníka, kterým se stává brácha Lukyho – Martin Kudrna. 

ALFRED – Středočeská kapela, hrající vlastní písně o rozporuplném vnitřním světe s prvky rocku, folku a indie

DominiKa music – hrajeme populární muziku s prvky jazzu, nebo funku. 

Lara Morr – absolventka JAMU v Brne. Vyštudovala obor muzikálové herectvo v ateliéri Petra Štěpána a Miroslava Ondri. Po ukončení štúdia sa presťahovala do Prahy, kde momentálne žije ako umelec na voľnej nohe.

Oliver – mladá začínající kapela, která hraje radiový pop a vlastní skladby, říká o skupině Adam Conev, který hraje na kytaru. V Holešově kluci zahrají v premiéře, za sebou však mají první výsledky. V srpnu vydali debutové album s názvem Contrails a většina z písní zazní na nedělním koncertě. Frontman skupiny Mirek Oliver, který je autorem skladem, je mimo jiné účastníkem soutěže Československo má talent 2022.

Jokers – Jsme sofistikovaně ztřeštěná kapela z Prahy, která dbá na pódiovou i vizuální prezentaci. Těžištěm naší tvorby jsou melodické skladby s často vtipnými českými texty. Do písní rádi vkládáme skryté významy. Nezapadáme do zaběhnutých hudebních žánrů, vytvořili jsme si proto vlastní. Říkáme mu FetišPop a největší sílu má na živých koncertech.

Prominent Bastards – pop-rocková kapela s vlastní tvorbou z Ústí nad Labem. Od vzniku v roce 2019 kapela prošla několika personálními změnami a teď doufáme, že se už jen rozrosteme o bubeníka (pokud s námi chceš hrát, napiš nám)! Se začátkem nového roku jsme se rozhodli začít s novou kapitolou – novou oficiální stránkou! Přidej se sem k nám, ať ti neunikne žádná akce! Jako hlavní komunikační portál budeme využívat Facebook, ale ani fanoušky na ostatních platformách nebudeme zapomínat – čestný! Třeba na Instagramu ti dáme nahlídnout do zákulisního života…

Jakub Cinibulk – zpěvák a kytarista, jehož příběh ve světě hudby započal před více než dekádou, kdy poprvé řádně přivoněl ke hře na kytaru. Začal docházet na kroužek kytary v Domě dětí a mládeže Praha 10 – Dům UM v Uhříněvsi.

MERITO – Ahoj! Jsme kapela MERITO, která má vášeň pro kvalitní hudbu, nekvalitní smysl pro humor a touhu sdílet to obojí s celým světem. Náš cíl je jednoduchý – vytvářet pro vás hudbu, zážitky a občas nějakou tu kocovinu. Jsme parta přátel, kteří mají mnoho společného, ale to hlavní jsou večírky… vlastně myslíme hudbu. Každý z nás přináší svůj vliv do našeho hudebního stylu a tak vzniká tradičně netradiční kombinace pop rocku a pop punku. Věříme, že právě díky těmto různým hudebním vlivům, společnému zápalu a občasnému formátování mozkového harddisku vzniká ta krásná kombinace, díky které vám tvoříme nesmrtelné hity. Je jedno, kdo jste, jaký máte hudební vkus, jestli pijete Plzeň nebo Gambrinus, i tak věříme, že vás naše tvorba osloví. Chceme vám ukázat, že díky tomu, co umíme a jaký máme přístup k hudbě, jsou naše koncerty plné energie, nezapomenutelných zážitků a hlavně vás, naší ”MERITO Family” (mrk, mrk).

Silent Scream – pražská pětičlenná pop-rocková kapela Silent Scream v sestavě 2 kytary, 3 zpěvy, klávesy, basa a bicí. Od vzniku v roce 2010 máme na svém kontě několik úspěchů a hudebních ocenění. Mezi největší úspěch patří vítězství na soutěži kapel “ŠKOLA ROCKU” a první místo v hitparádě “MaxParáda.” Dále třeba osobní úspěch frontmana Vondyho, který reprezentoval Českou republiku v mezinárodní soutěži “ Biggest Talent 2017” v Las Vegas, kde z osmi celosvětových finalistů skončil na třetím místě. Kapela ukončila činost 3.2.2023 po 12 letech.

Lady Kate – Kapela Lady Kate byla založena v listopadu 2007, kdy do nově vznikající kapely přizval Ondřej,,plešoun,, Němec společně s kamarádem Jaro Petrovičem i další členy kapely, Stanislava Habicha ( baskytara), Milana Dufka (kytara), Tomáše Kantora ( kytara ) a Kateřinu Slavětínskou( operní zpěv ).

RADIOMAJÁK – vznikl a začal hrát koncem roku 2017

Dolls In The Factory – Martin Velička a Ondřej Pavelka s kapelou pokračují. Vyprodukovali dokument Jeden rok v ráji, ve kterém se rozloučili s původní sestavou a našli si nového bubeníka, Davida Janáčka, a zpěváka Vojtěcha Václava Metoděje Švandu. Zapracovali na nových písních a v současnosti dokončuji materiál na novou desku . Již v novém složení se v roce 2017 dostali do TOP 10 nejlepších kapel v soutěži Skutečná liga, kde byl také zpěvák Vojta nominován na zpěváka roku a kapela na image roku. V roce 2018 Davida Janáčka nahradil Daniel Burek. V roce 2020 kapela natočila dva videoklipy k písním “Stop for a minute” a “Seven parts of the rain”  a taktéž nahrála EP PHOENIX. EP a oba zmíněné videoklipy byly postupně vydávány během roku 2021. Stop for a minute již má na Youtube přes 400 tisíc zhlédnutí a mimo jiné dosáhl úspěchu v hitparádě Očko Charts , kde se držel po dobu 5 týdnů na předních příčkách a Seven parts of the rain atakuje prvních sto tisíc zhlédnutí. Léto roku 2021 pak kapela strávila na koncertních pódiích.

MYIONA – Tento hudební projekt jsme dali dohromady v říjnu 2020, kdy už mezi námi byl nejmenovaný virus. Při všech těch omezením jsme měli touhu se nějak rozptýlit a dát dohromady něco nového, něco, co nás v období všeobecného strachu udělá šťastnými. Co jiného je k těmto účelům vhodnější, než hudba. A tak jsme tady, (hudební producent, zpěvák) Marek Stojánek a (muzikálový herec a zpěvák)Lukáš Kellner…Děláme co máme rádi a doufáme, že i vám naše hudba udělá hezčí dny. 🙂

Artmosféra –  vznikla v roce 2011. Uskupení muzikantů se vyznačuje tvorbou vlastní autorské hudby. V letech 2014-2016 se umisťovali v žebříčku Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu, za sebou mají nespočet koncertů mimo jiné i na festivalech Colours of Ostrava, Votvírák, Mezi ploty, Sázavafest, Rock For People, Open Air Music Fest Přeštěnice, Smetanova Litomyšl, či televizní vystoupení např. ve Snídani s Novou.

SOME1EMOTIONS – Co říct o kapele? Jak by řekl Jarda … Jsme kamarádi od dětství. Ani Ne náhoda, spíš osud nás spojil muzikálně dohromady. V posledních třech letech se dva kamarádi z niž jeden textař a druhý hudebník spojili a začali jsme krok za krokem tvořit první vlaštovky, který napsal sám život.…

Ondřej  Aneurysm – Jsem hudebník z Ostravy a již od svých 14 let se věnuji hře na kytaru a skládání vlastní hudby. Zásadní inspirací mi byla kapela Nirvana a zejména kultovní postava Kurta Cobaina, což se projevuje i v mé muzice. Moje písně jsou o mých zkušenostech, zážitcích, které jsem viděl či sám zažil. Jsou i o mých myšlenkách, nejistotách a snaze v tomto světě si najít své místo. Chci sdílet své pocity a myšlenky s těmi, kteří procházejí něčím podobným, aby věděli, že nejsou sami, protože sami nejsou. Peace, Love & Empathy

Duo KristaLin je české hudební duo kombinující housle a zpěv. Jejich vlastní tvorba vzniká jak v anglickém, tak českém jazyce. Jelikož holky ještě nemají tolik vlastních songů, tak svůj repertoár doplňují o cover verze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *