Hvězdy z Géčka

Milan Devinne – Český zpěvák s německými kořeny, příležitostní herec a eventový producent. Jediný Čech, který se objevil ve filmu Bohemian Rhapsody vedle Ramiho Maleka a Alana Leeche. Držitel ocenění za celosvětový projekt v boji proti aids Titanic Freddie Aids.

Lucie se už od raného dětství věnovala nejen hudbě, ale i herectví. Poprvé stála před kamerou už v sedmi letech. Začátkem 90. let uváděla v televizi pořad pro děti Marmeláda a příležitostně se objevovala v malých rolích ve filmech, zejména v pohádkách. Tím se stala velkým dětským idolem, ale stále dostávala daleko více prostoru v televizi než na plátně. Za všechny jmenujme například role v seriálech Arabela se vrací nebo Království květin. První větší úspěch před kamerou získala až díky režisérovi Juraji Jakubiskovi a roli ve filmu Nejasná zpráva o konci světa.

9.planeta – Rocková chebská kapela s autorskou tvorbou. Kapela vznikla v roce 2017. Na koncertech vám nasolí pořádnou porci bigbeatu! Chtějí hrát pohodovou muziku pro pohodové lidi.

Trilobit-Rock – Tahle rocková partička pochází ze severních Čech z okolí Hradu Hazmburk.

Cerberos Heavy Rock – Příběh naší kapely ze zkušebny až na pódium.

Brutální Jahoda je banda 5ti existencí z okolí Kamenice nad Lipou, které hudba, ztrácení trsátek, návštěvy benzínek a společné výzvy drží pohromadě už 10 let. Tohle jejich “manželství” za tu dobu přetrpělo vše možné a troufají si říct, že i bez návštěvy párového terapeuta a z jejich každé situace vyšli o něco silnější. Jejich společná dobrodružství absolvujou ve složení dvou kytaristů, kteří se střídají ve zpěvech, dále také basy, bicích a houslí. Ano, čtete správně – housle! Žánrově se řadí k modernímu punk-rocku, avšak některé jejich kousky jsou tak specifické, že by i metalista klel, něžná duše pookřála a naopak.

21 Gramů je rocková kapela z Jihlavy. Za svoji přednost považují vlastní tvorbu, songy v češtině a bez omezení škatulkami. Hrajou a tvoří muziku, která je baví a doufají, že se bude líbit i posluchačům, protože se snaží o pestrost a různorodost,což je ovlivněno zkušenostmi v předešlých kapelách, kterými jednotliví členové prošli a také různými styly rocku,které poslouchají a které je tak či onak ovlivnily.

Rád bych vám představil svůj hudební projekt. Říkám si Ladat, vlastním jménem Ladislav Tesař, a jsem Litoměřičák tělem i duší, který píše a tvoří ve švýcarském Chatel-St-Denis. Ladat není skupina v pravém slova smyslu, ale jde spíše o hudební projekt, který vznikl v roce 2019 jako únik z reality, protože s hudbou jde přece všechno líp.

Mladá, rocková kapela z Luhačovic a bližšího okolí hrající vlastní autorskou tvorbu. Žánrově kluci zkloňují zejména sousloví “modern-rock”. Za sebou mají koncerty s věhlasnými interprety české a slovenské scény. Členové souboru Horizont Official: Jan Černocký – kytary/vokál, Lukáš Chovanec – kytary, Milan Slovák – baskytara, Jakub Zvoníček – bicí

Kapela Alchymie vznikla v roce 2013 v Chlumci nad Cidlinou. Od samého začátku hrajeme vlastní tvorbu v akustickém podání. V roce 2015 jsme vydali debutové album Proti proudu a poté roku 2017 CD s názvem Drž se mě. Vystupuje na festivalech, v klubech a soukromých či firemních akcích po celé České republice.

Kapela oficiálně vznikla v září 2009 a původní sestavu tvořilo kvarteto Tommy Wheeler, Semír Murtinger, David Gebler a Pavel Konvalinka. První koncert jsme odehráli 16. 1. 2010 v pražském klubu KAIN, který se na dlouhou dobu stal naší domovskou scénou. Na jaře 2010 jsme natočili třípísničkové EP a doprovázeli australské power-metalisty Black Majesty na jejich evropské mini-tour. V létě 2011 vystřídal Pavla na postu bubeníka Standa Šmeral. V této době se ke kapele připojuje také vrchní technik a road manager Víťa Viktorín. V roce 2012 nás kontaktovalo právnické oddělení Jacka Danielse a bylo nám oficiálně zakázáno používat jejich design. Velká změna přichází v říjnu 2013, kdy po vzájemné dohodě opouští kapelu Semír. Už jako trio natáčíme hned v listopadu dvou-singl obsahující hit Hemanethake Chehentaamo a novinku SHOW, která posléze zabodovala v Naději rádia Beat a v hitparádě floridského rádia Clasic Rock. Na jaře 2015 přichází konečně debutové album s názvem Tomahowgh. Vzniklo ve studiu Hacienda v produkci Miloše Dodo Doležala a vyšlo pod hlavičkou společnosti Supraphon. Albu se dostalo kladných recenzí v tištěných časopisech Rock&Pop, Spark a Rock&All, společným jmenovatelem všech recenzí bylo přirovnání k energii a stylu velikánů AC/DC! O rok později vzniká k písničce Hej Ty! náš první oficiální videoklip. Počátkem roku 2018 odchází z kapely Géba a na postu baskytaristy ho nahrazuje Jeník Smith. V novém složení jsme natočili klip k novému singlu Karma, který zabodoval v hitparádě TV Rebel a stal se klipem měsíce a v celoročním finále obsadil celkově druhé místo. Na přelomu dubna a května jsme absolvovali úspěšné mini-turné na severu Německa. Na podzim 2018 byl zveřejněn i třetí videoklip k singlu Show, který byl natočen na pražském výstavišti během oslav 115 let Harley-Davidson. V listopadu 2019 jsme dokončili ve studiu Hacienda druhé řadové album s názven „Decade“, to vyšlo v lednu 2020 opět pod hlavičkou Supraphon. Během roku 2020 jsme vypustili také dva klipy Ready to Rock a Michelle. V roce 2021 jsme se rozhodli nahradit Standu a oslovili Honzu Procházku, který v kapele zaskakoval od roku 2014. Hned v září společně vyhráváme soutěž pořádanou KD Ládví, pivovarem Cobolis a Prahou 8. Třetí album Volume3 vyšlo pod hlavičkou Supraphon 31. 3. 2023 a obsahuje 11 songů, produkce se opět ujali Miloš Dodo Doležal a Miloš Doležal jr. K novému CD přidáváme také videoklip k úvodní písničce Nikdo nás nečeká

HLAVOLAMY – Kapela Hlavolamy se formuje zhruba od roku 2018 okolo kytaristy a zpěváka Lukáše Konvaliny. V počátcích, ještě pod původním názvem Luko, akustické duo Lukáše Konvaliny a Lukáše Bodyho hrálo po menších akcích. Koncem roku se přidává zkušený baskytarista Michal Matoušek. V únoru 2019 se vydala tříčlenná formace do Kutné Hory k Petrovi Lebedovi z Rybiček 48 do studia LeGrill Records nahrát svůj první Singl nesoucí název “Naivní”. Následně jej vydali i s videoklipem 1.5.2019. Během léta  se formace rozšiřuje o bubeníka Jana Procházku a kytaristu Daniela Hudečka. 

Instinct – Slovensko – česká popová kapela z Prahy.

TheCoffees původem z Moravy vám naservíruje pestrou paletu melodií a nálad v netradičních aranžích. Pětice muzikantů v čele s Viktorií Lesovskou představí své debutové EP Jinotaje a také nabídne k ochutnání kousek brzy vycházející alba.

Kapela Pepper se řadí na tuzemské hudební scéně mezi nováčky, neboť vznikla teprve v červnu 2020, rozhodně nezahalí. Na svém kontě má nespočet koncertů se skupinami jako ZakázanÝovoce, Ukradený Vjecy, Septic People nebo Metalíza. Již krátce po svém vzniku uspořádali “Pepříci” svůj vlastní festival s názvem Vintage Fest konající se v Janovicích nad Úhlavou. Mezi jejich další koncertní úspěchy bezesporu patří účast na historicky prvním festivalu Rádia Géčko a zařazení do znovuobnoveného hlasování Český slavík 2021.

echo music – kapela z Novýho Jičína – hraje český pop, pop-rock, indie a electro-alternative

DneskaNe – Je svižná čtyřčlenná rocková kapela, která vás uhrane svými energickými, zběsilými koncerty doprovázenými mlhovými efekty a důvtipem frontmana. Zaručeně se na každém jejich vystoupení pobavíte a pořádně zapaříte. Vznikli 11. 11. 2011 v Kroměříži.

Náhodný VýběrBěhem devíti let na scéně a s vydáním čtvrtého studiového alba se kapela postupně proměnila z mladého hloučku muzikantů na hudebně vyspělou, cílevědomou kapelu s jasným posláním – bavit, ale i předat myšlenku, zanechat dojem, který už nikdy úplně nezmizí, a nechat na pódiu opravdu všechno. Jejich nahrávky se postupně dostaly do rádií po celé republice, a koncerty od malých klubů až po velké festivaly pohltily tisíce lidí.
Nově pod taktovkou hudebního producenta Tomáše Frödeho a režiséra Michala Skořepy je kapela s čerstvou tvorbou odhodlaná vydobýt si pro sebe co nejlepší místo na československé hudební scéně.

Demons of Desire – Jsmestudentská rap-metalová kapela z Dobronína u Jihlavy, která debutovala v roce 2020 vydáním prvního single Jednou. O rok později následovalo EP s názvem MINDSET a s ním jsme zahájili sérii koncertů po malých i velkých českých festivalech. Ve své hudbě kombinujeme prvky moderního rocku, metalu a rapu. Nyní jsem pro vás připravili druhé EP (B)RAINSTORM a těšíme se na další sezónu festivalů s vámi.  

Středočeská rocková kapela Metresa přináší neotřelý zvuk, chytlavé melodie, velký žánrový rozptyl a zejména energii. Česky zpívané písně jsou oblíbeny u všech generací zejména pro svou chytlavost, zajímavé aranže a kvalitní sound. Metresa vznikla v půli roku 2017.

Nová rocková generace Melodica

VĚDOMÍ je čtyřčlenná pop-punková kapela pocházející z Pelhřimova. Významný vliv na její tvorbu pramení z 2000s a 2010s pop-punku. Na přelomu let 2021 a 2022 kapela vydala své debutové EP s názvem ‘Nostalgie‘ a aktuálně vydává nové, připravované singly. Prvním z nich je ‘NA SCESTÍ’ (2024), na který kapela i natočila videoklip.”

Kohout plaší smrt je kapela založená v Liberci v roce 1996. Skupina po většinu svého trvání funguje ve standardním čtyřčlenném složení – zpěv, kytara, basa, bicí. Je to převážně punková kapela, i když občas zabrousí do jiných žánrů. Jelikož si kapela na nostalgické posmrkávání nad zašlým leskem časů minulých nikdy moc nepotrpěla, vyhlíží třetí křížek existence aktuálním pěti-písňovým EP „Padouch nebo hrdina“ spolu se stejnojmenným videoklipem. Začátkem roku 2018 se rozhodl odejít do hudebního důchodu zpěvák Matěj. Nyní v sestavě opět obměněné stále v plné síle směle vyhlíží časy budoucí. Poctivým koncertováním si Kohout plaší smrt vytvořili stabilní fanouškovskou základnu po celé republice a přijedou-li kamkoli, vždy se najdou dobré duše jejich hudbě nakloněné. V roce 2023 vydali nové album “Úplně šťastnej…”

Pocházím z Dolních Vilémovic, malé vesnice u Třebíče a hudbě se věnuji prakticky od dětství. Svou první píseň jsem napsal v deseti letech. Poté jsem prošel několika hudebními uskupeními a soutěžemi a odehrál desítky koncertů. V roce 2020 jsem se rozhodl, že budu vystupovat coby Andy Minet sám za sebe. V témže roce jsem také odehrál svůj první samostatný koncert, ze kterého vzniklo tématicky nazvané album “První koncert”. Od té doby hrávám pravidelně na nejrůznějších akcích, několikrát jsem se účastnil například festivalu Praha žije hudbou, dělal jsem předskokana Kamelotu a Romanu Horkému, nebo jsem hrál na různých menších akcích jako jsou pivní festivaly, taneční zábavy a koncerty v kavárnách. Kromě vlastní tvorby se snažím obnovovat a popularizovat trampskou píseň. Letošní rok jsem odstartoval vydáním alba AŽ PŘIJDE ČAS A 7 TRAMPSKÝCH PÍSNÍ a momentálně jsem vydal své první čistě autorské album se čtrnácti písněmi, které nese název TO, CO CHCI A CO MÁM RÁD.

Skupina Wildband vznikla roku 2008 a hraje převážně autorskou tvorbu Edy Wilda jr. V roce 2009 se stala vítězem soutěže „Talent Country radia“ v konkurenci více než 120 kapel. Od té doby se složení kapely měnilo, jak muzikanti přicházeli a odcházeli, až se počátkem roku 2016 ustálila stabilní sestava trvající do součastnosti. Zvuk kapely se postupně vyvinul směrem k otevřené autorské hudbě na pomezí převážně country, folku, blues a rocku. Sestava: Eda Wild jr. – akustická kytara, zpěv; Viktor Levitus – sólová kytara, vokály; Michal Winter – baskytara; Marek “Marcus” Jurkovič – bicí

zakázanÝovoce – Jedna z nejposlouchanějších punk-rockových kapel v ČR. Kapela zakázanÝovoce funguje od roku 2005 a 7. května 2023 odehrála svůj 1000. koncert v Praze. V minulosti se zúčastnila několika velkých turné například s kapelami Harlej, Totální nasazení, Jaksi Taksi nebo Imodium. Hrála také na většině předních českých i slovenských festivalech. V roce 2017 se stala hlavním hostem na 25 koncertech halového turné k oslavám 25 let legendární kapely Horkýže Slíže. V listopadu 2020 vydalo zakázanÝovoce zatím své poslední studiové album s názvem Svět se změnil. V letech 2021 a 2022 odjela stejnojmenné turné „Svět se změnil tour“ s řadou hostů. Na něm se kapele podařilo zaznamenat také živé album, které vydala jako svoje první živé albem s názvem Živák!

OČI – koukáme, že jste se chtěli přesvědčit na vlastní oči, co jsou OČI vlastně zač. Zjistíš, že jsme parta šesti muzikantů, kteří si spolu rozumí na pódiu i mimo něj. Stejný smysl pro humor, podobné hudební cítění a obrovská podpora fanoušků ,,srdcařů“ nás žene stále vpřed. Největší inspirací pro naší tvorbu, jsou životní události, příběhy, vzpomínky. Nejvíc se těšíme z živého hraní a na vaše odezvy. To, že jste na našich stránkách i na našich koncertech znamená, že vás to baví a nás tím pádem dvojnásob. A má to smysl. Díky 

WLASY Music – představuje žánrově rock s prvky popu, funky, blues. Energická, zpěvná hudba, jednoduchá na poslech s kytarovými melodiemi a jemnými hudebními doplňky. Rozhodně žádná nuda. 6 čerstvě nahraných skladeb vzniklo nedávno v jihočeském studiu Hellsound u skvělého člověka a muzikanta Honzi Kapáka.

Vzhůru a níž – V dubnu 2020 odtajnili nový lyric klip na singl “Napětí sílí”. Hned o měsíc později vůbec poprvé v historii kapely odehráli online koncert opět ve spolupráci s kapelou Dirty Way. V létě poté ohlašujou odchod Dejva z kapely (po jeho devítiletém působení v kapele). Důvody tohoto rozhodnutí, kdy se rozešli v dobrém, popsali na facebookových profilech. V srpnu vydávájí zbrusu nový klip s názvem “Nepřestávej”, který sklízí spoustu pozitivních ohlasů – klip je zároveň pomyslným rozloučením s Dejvem. Následně uvádí nového člena na pozici bubeníka, kterým se stává brácha Lukyho – Martin Kudrna. 

ALFRED – Středočeská kapela, hrající vlastní písně o rozporuplném vnitřním světe s prvky rocku, folku a indie

Kapela Martyho Banda – vznikla na konci roku 2018. V roce 2019 podepsala smlouvu s nahrávací společností SinglTon/Universal a vydala debutové EP “ARGONAUT” díky kterému se dostala do rotací českých rádií a do širšího povědomí posluchačů. Ještě v tomto roce odjela podzimní turné s kapelou JELEN. Za svou poměrně krátkou hudební hudební kariéru má kapela odehrané desítky koncertů v klubech, halách i festivalech po boku takových jmen jako MIRAI, JELEN, Pekař, XINDL X nebo jako host na koncertech kapel RYBIČKY 48 a CHINASKI. V prosinci roku 2022 kapela vydává své druhé EP “fata morgana” na kterém dostala více prostoru elektrická kytara ale hudební kořeny zůstaly zachovány.

DominiKa music – hrajeme populární muziku s prvky jazzu, nebo funku. 

Lara Morr – absolventka JAMU v Brne. Vyštudovala obor muzikálové herectvo v ateliéri Petra Štěpána a Miroslava Ondri. Po ukončení štúdia sa presťahovala do Prahy, kde momentálne žije ako umelec na voľnej nohe.

Petr Hodek je jedinečná osobnost, která spojuje mnoho talentů a rolí v jednom životě. Je to zpěvák, sportovec, trenér a nadšený otec dvou dcer, který si dokáže naplno užívat životních snů. Svět ho zná jako mistra světa v bojových sportech, kde dosáhl úspěchů díky své tvrdé práci, odhodlání a nezdolnému duchu. Paralelně s touto stránkou svého života, ukázal svůj zázračný hlas jako zpěvák s božským tenorem, který dokáže dojímat a zaujmout svou silou a emotivností.

Vadim Windy – hudebník, skladatel, textař, zpěvák a producent, frontman skupiny Windy je autorem desítek písní a dvou alb – Ředitel zeměkoule (Popron 2005) a Windy Radio Live (Český rozhlas/Windy 2010). Se skupinou Windy vystupuje na festivalových a klubových scénách v ČR, na Slovensku a Polsku. Se svým posledním singlem The Witcher (Windy 2023) zvítězil ve 123. kole hitparády na Rádiu Ostravan. V posledních letech je známý také spoluprací v mezinárodním projektu Adán Sánchez Band a ze svých sólových acoustic pop&soul kytarových vystoupení v klubech a na festivalech v ČR.

Oliver – mladá začínající kapela, která hraje radiový pop a vlastní skladby, říká o skupině Adam Conev, který hraje na kytaru. V Holešově kluci zahrají v premiéře, za sebou však mají první výsledky. V srpnu vydali debutové album s názvem Contrails a většina z písní zazní na nedělním koncertě. Frontman skupiny Mirek Oliver, který je autorem skladem, je mimo jiné účastníkem soutěže Československo má talent 2022.

Neni party jako Molotov party 🔥🍸 Toto rockové trio z pražských Nuslí se vyznačuje tanečním zvukem, originálními českými texty, zpívajícím bubeníkem a specifickým smyslem pro humor, který se projevuje hlavně ve videoklipech. Zakládají si také na energických živých vystoupeních – těch mají na kontě několik desítek, včetně celorepublikové tour se spřátelenou kapelou Jokers.

Jokers – Jsme sofistikovaně ztřeštěná kapela z Prahy, která dbá na pódiovou i vizuální prezentaci. Těžištěm naší tvorby jsou melodické skladby s často vtipnými českými texty. Do písní rádi vkládáme skryté významy. Nezapadáme do zaběhnutých hudebních žánrů, vytvořili jsme si proto vlastní. Říkáme mu FetišPop a největší sílu má na živých koncertech.

Prominent Bastards – pop-rocková kapela s vlastní tvorbou z Ústí nad Labem. Od vzniku v roce 2019 kapela prošla několika personálními změnami a teď doufáme, že se už jen rozrosteme o bubeníka (pokud s námi chceš hrát, napiš nám)! Se začátkem nového roku jsme se rozhodli začít s novou kapitolou – novou oficiální stránkou! Přidej se sem k nám, ať ti neunikne žádná akce! Jako hlavní komunikační portál budeme využívat Facebook, ale ani fanoušky na ostatních platformách nebudeme zapomínat – čestný! Třeba na Instagramu ti dáme nahlídnout do zákulisního života…

Jakub Cinibulk – zpěvák a kytarista, jehož příběh ve světě hudby započal před více než dekádou, kdy poprvé řádně přivoněl ke hře na kytaru. Začal docházet na kroužek kytary v Domě dětí a mládeže Praha 10 – Dům UM v Uhříněvsi.

MERITO – Ahoj! Jsme kapela MERITO, která má vášeň pro kvalitní hudbu, nekvalitní smysl pro humor a touhu sdílet to obojí s celým světem. Náš cíl je jednoduchý – vytvářet pro vás hudbu, zážitky a občas nějakou tu kocovinu. Jsme parta přátel, kteří mají mnoho společného, ale to hlavní jsou večírky… vlastně myslíme hudbu. Každý z nás přináší svůj vliv do našeho hudebního stylu a tak vzniká tradičně netradiční kombinace pop rocku a pop punku. Věříme, že právě díky těmto různým hudebním vlivům, společnému zápalu a občasnému formátování mozkového harddisku vzniká ta krásná kombinace, díky které vám tvoříme nesmrtelné hity. Je jedno, kdo jste, jaký máte hudební vkus, jestli pijete Plzeň nebo Gambrinus, i tak věříme, že vás naše tvorba osloví. Chceme vám ukázat, že díky tomu, co umíme a jaký máme přístup k hudbě, jsou naše koncerty plné energie, nezapomenutelných zážitků a hlavně vás, naší ”MERITO Family” (mrk, mrk).

Silent Scream – pražská pětičlenná pop-rocková kapela Silent Scream v sestavě 2 kytary, 3 zpěvy, klávesy, basa a bicí. Od vzniku v roce 2010 máme na svém kontě několik úspěchů a hudebních ocenění. Mezi největší úspěch patří vítězství na soutěži kapel “ŠKOLA ROCKU” a první místo v hitparádě “MaxParáda.” Dále třeba osobní úspěch frontmana Vondyho, který reprezentoval Českou republiku v mezinárodní soutěži “ Biggest Talent 2017” v Las Vegas, kde z osmi celosvětových finalistů skončil na třetím místě. Kapela ukončila činost 3.2.2023 po 12 letech.

Lady Kate – Kapela Lady Kate byla založena v listopadu 2007, kdy do nově vznikající kapely přizval Ondřej,,plešoun,, Němec společně s kamarádem Jaro Petrovičem i další členy kapely, Stanislava Habicha ( baskytara), Milana Dufka (kytara), Tomáše Kantora ( kytara ) a Kateřinu Slavětínskou( operní zpěv ).

Je na malinách – Jsme čtyř-členná, mladá a krásná pop-rocková banda z Prahy. Naší tvorbu charakterizují české, veselé texty o všedních i nevšedních životních slastech, zpěvné refrény s vícehlasy, rytmické kytarové beglajty a melodické klávesové vyhrávky. Na koncertech máme vždy stylovou image a energii z živého hraní naplno předáváme všem pod pódiem. Přijďte se taky dobít!

Dolls In The Factory – Martin Velička a Ondřej Pavelka s kapelou pokračují. Vyprodukovali dokument Jeden rok v ráji, ve kterém se rozloučili s původní sestavou a našli si nového bubeníka, Davida Janáčka, a zpěváka Vojtěcha Václava Metoděje Švandu. Zapracovali na nových písních a v současnosti dokončuji materiál na novou desku . Již v novém složení se v roce 2017 dostali do TOP 10 nejlepších kapel v soutěži Skutečná liga, kde byl také zpěvák Vojta nominován na zpěváka roku a kapela na image roku. V roce 2018 Davida Janáčka nahradil Daniel Burek. V roce 2020 kapela natočila dva videoklipy k písním “Stop for a minute” a “Seven parts of the rain”  a taktéž nahrála EP PHOENIX. EP a oba zmíněné videoklipy byly postupně vydávány během roku 2021. Stop for a minute již má na Youtube přes 400 tisíc zhlédnutí a mimo jiné dosáhl úspěchu v hitparádě Očko Charts , kde se držel po dobu 5 týdnů na předních příčkách a Seven parts of the rain atakuje prvních sto tisíc zhlédnutí. Léto roku 2021 pak kapela strávila na koncertních pódiích.

MYIONA – Tento hudební projekt jsme dali dohromady v říjnu 2020, kdy už mezi námi byl nejmenovaný virus. Při všech těch omezením jsme měli touhu se nějak rozptýlit a dát dohromady něco nového, něco, co nás v období všeobecného strachu udělá šťastnými. Co jiného je k těmto účelům vhodnější, než hudba. A tak jsme tady, (hudební producent, zpěvák) Marek Stojánek a (muzikálový herec a zpěvák)Lukáš Kellner…Děláme co máme rádi a doufáme, že i vám naše hudba udělá hezčí dny. 🙂

Artmosféra –  vznikla v roce 2011. Uskupení muzikantů se vyznačuje tvorbou vlastní autorské hudby. V letech 2014-2016 se umisťovali v žebříčku Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu, za sebou mají nespočet koncertů mimo jiné i na festivalech Colours of Ostrava, Votvírák, Mezi ploty, Sázavafest, Rock For People, Open Air Music Fest Přeštěnice, Smetanova Litomyšl, či televizní vystoupení např. ve Snídani s Novou.

SOME1EMOTIONS – Co říct o kapele? Jak by řekl Jarda … Jsme kamarádi od dětství. Ani Ne náhoda, spíš osud nás spojil muzikálně dohromady. V posledních třech letech se dva kamarádi z niž jeden textař a druhý hudebník spojili a začali jsme krok za krokem tvořit první vlaštovky, který napsal sám život.…

Ondřej  Aneurysm – Jsem hudebník z Ostravy a již od svých 14 let se věnuji hře na kytaru a skládání vlastní hudby. Zásadní inspirací mi byla kapela Nirvana a zejména kultovní postava Kurta Cobaina, což se projevuje i v mé muzice. Moje písně jsou o mých zkušenostech, zážitcích, které jsem viděl či sám zažil. Jsou i o mých myšlenkách, nejistotách a snaze v tomto světě si najít své místo. Chci sdílet své pocity a myšlenky s těmi, kteří procházejí něčím podobným, aby věděli, že nejsou sami, protože sami nejsou. Peace, Love & Empathy

Duo KristaLin je české hudební duo kombinující housle a zpěv. Jejich vlastní tvorba vzniká jak v anglickém, tak českém jazyce. Jelikož holky ještě nemají tolik vlastních songů, tak svůj repertoár doplňují o cover verze.

Jsme začínající skupina CREWPĚJ (krůpěj), která hraje českou hudbu. Hudbu i texty si píšeme sami. Náš styl bychom zařadili do popu, ale některé skladby máme i do folku či šansonu. Naším mottem je: Originální muzika, české texty, zpěv, piano, kytara a možná vždy o krůpěj víc! Před pár dny jsme vydali náš první singl Neodpovídáš, který jsme odeslali na všechny streamovací platformy včetně Apple Music a Spotify. V našich textech zpíváme o běžných věcech a situacích ze života, které potkávají každého z nás.

Kapela JAYKEY – vznikli jsme na začátku roku 2020 jako pětičlenná pop-rocková kapela s názvem PARANOIA. Lockdown, který přišel v březnu téhož roku nás “uvěznil” ve zkušebně a začali jsme experimentovat s kombinací elektronických popových soundů a metalových prvků. Na konci roku 2022 se přejmenováváme na “JAYKEY” a vychází náš debutový singl KŘÍDLA.

Black Sabáka – jsme kapela ze severních Čech hrající melodický rock až hard rock nebo chcete-li prostě big beat. Hrajeme jenom vlastní písničky a naše texty jsou v češtině, protože jinak nám to ani z hlavy ani z pusy neleze. Od svého založení prošla kapela řadou personálních změn, výměnou nástrojového obsazení, hudebních stylů i malých transformací názvu kapely. Nejprve Black Sabaaka, posléze Sabáka, a v současnosti Black Sabáka.

My jsme kapela Trhák! Kapela která svoji tvorbu nechce škatulkovat jen do popu nebo rocku. Hrajeme to co nás baví. Jestli se chcete probudit emočně i fyzicky vyčerpaní někde na poli, dorazte co nejdříve na nějaký z našich koncertů. Kapela Trhák vznikla v roce 2021 jen proto, abychom zahráli jeden koncert a pak se zase rozpadli. Jenže nadšení posluchačů nás přesvědčilo abychom pokračovali. A tak jsme začali hrát všechny možné i nemožné akce v našem okolí. V roce 2022 jsme nahráli náš první studiový singl a rok na to jsme vystoupili na prvním větším festivalu společně po boku známých jmen jako je kapela Pekař nebo Leona Machálková.

Zpěvák, skladatel a textař Petr Kusko . Dne 3. prosince 2023 vyšel můj debutový singl a videoklip Anděl. V roce 2024 se chystám vydat dalších nejméně 8 singlů.

kapela Rozkvěty jako mladý Punk-rock-pop ze Slaného, která spolu drží přes dva roky. Máme za sebou přes 30 koncertů, kde jsme dělali předkapelu například Janě Kratochvílové, Vilému Čokovi, Yoyo bandu a nebo kapele TH!S Vojty Kotka atd. Baví nás to a stále pracujeme na nových písničkách a klipech. V březnu 2023 jsme do týmu, Květoslava Ševčíka (kytara, zpěv), Michala Holuba(bicí) a Tomáše Koláče (basa, zpěv), nabrali Aleše Náprstka (sólo kytara), který se naladil na hudbu na které společně všichni pracujeme a dáváme tomu vážně hodně času a energie. Za takovou chvíli jsme se dostali do rukou
producenta Aleše Zenkla a studia AndělSOUND, kde jsme nahráli dema veškeré tvorby

The Bang je mladá československá kapela ostřílených hráčů, kteří si plní
svoje hudební sny. Jeden má rád Buty, jiný třeba Zappu, všichni mají
rádi trochu dada a ve slabé chvíli uplně v pohodě i mainsteam. Tomu odpovídá song Nebuď Tučňák, o kterém spěvák říká toto: “Spoločnými silami sa nám podarilo odchytiť jedného Tučniaka. Polárna výprava v obsadení Jan Brakenhoff (udržiavanie plynulého kroku), Josef Ptáček (hlboké záležitosti), Jen-da Guitarra (tie vyššie záležitosti) a Tomas Dobrík (boj proti trudnomyseľnosti). Základný tábor zaistil (bez vysokohorskej prirážky) Jan Bramburek.”

Zpěvačka, moderátorka, komička, koučka, kuchařka, máma, milovnice koz a jiných zvířat. Láska ❤️… Šárka Rezková  je česká zpěvačka, představitelka tzv. americké country. V letech 1989 až 1996 byla sólovou zpěvačkou skupiny Newyjou Jiřího Hoška. V roce 1997 se osamostatnila a vydala se na svou vlastní sólovou dráhu. Její nejznámější písní je Borůvková.

Poměrně mladá crossoverová kapela z Loun Pan Demos, jejíž vznik se datuje k roku 2019, vydala v polovině října 2023 svou novou desku nazvanou jednoduše Pan Demos II, která volně navazuje na úspěšnou prvotinu. Kapela se za necelý měsíc těší z kladných recenzí a nasazení nových singlů do rotace rádií. „S kapelou Pan Demos jsme společně hráli v lounském klubu, takže jsem měl možnost vidět naživo jejich koncert a moc se nám to líbilo. Teď jsem slyšel několik skladeb z aktuálního alba a mám z toho stejný pocit – melodický a chytlavý, ale zároveň tvrdý a našláplý rock v čele s výborným a charismatickým zpěvákem.

Kapela Highland Vznikla Koncem Roku 2022 Poté, Co Rapper A Textař Eduard Rovenský Odešel Z Jím Založené Hudební Skupiny Poetika A Spolu Se Zpěvákem Jakubem Moulisem, Basákem Vítkem Coufalem, Kytaristou Honzou Mirgou A Bubeníkem Kubou Salavou Vytvořili Nové Hudební Uskupení Highland (Angl. Vysočina). S Edou Z Poetiky Do Highlandu Přešel Také Hlavní Technik Pavel Veverka A Jako Managera Kapely Kluci Oslovili Petra Turečka, Který Na Nabídku Spolupracovat Na Nové Hudební Značce Kývl. Obratem Vznikl První Singl Crush, Na Kterém Se Stejně Jako Na Valné Většině Tvorby Podílí Daniel Hrdlička, Toho Času Producent A Instrumentalista Poetiky. V Září 2023 Highlandu Vyšlo Debutové Album.

Kapela šílenců, kteří jsou přesvědčeni, že rock and roll ještě neřekl poslední slovo … Nápad založit rock and rollovou kapelu dostal Josef Javůrek někdy v roce 2008, kdy tomuto stylu propadl. Byla k ní však dlouhá cesta, a její historie se začala psát až v prosinci roku 2016. V té době se Josef seznámil s Kristýnou Švihálkovou a začali spolu hrát. Ve složení kytara, bicí a zpěv zkoušeli do února 2017, kdy se k nim přidal kytarista Josef Sedlák. Chyběla už jen basa, a toto místo v březnu obsadila Karolína Staňková. Spolužačka a kamarádka Josefa Sedláka. V té době také kapela dostala své jméno Něco si přej

Ben a Mateo jsou české popové duo, které se na hudební scéně poprvé objevilo v roce 2020 s písničkou Jsi moje star. O rok později kluci Benedikt Kis a Mateo Klimek představili své debutové album Až ke hvězdám, jehož kmotřenkou se stala Lucie Bílá a na kterém spolupracovali s předními českými a slovenskými producenty.

Dívčí kapela Babes  – Kristýna Svěcená – Laura Botková – Lucie Brzáková – Klára Tesařová

fuzzy2102 –  je indie popový písničkář z Litomyšle Richard Jan Müller.

Pocházím z Českého Těšína a jsem hrdá Slezanka (což jestli se potkáme “uslyšíte”, i když už řadu let žiju v Praze 😉 . V minulosti jsem se zúčastnila historicky úplně první řady Superstar, holt vyhrála Aneta Langerová a já skončila před branami finále. Také jsem získala bramborové umístění na Zlíntalentu, který myslím rok předtím vyhrál Tomáš Klus (který se mnou chodil na gympl, ale kámoši nejsme, byl starší, hezkej, atlet a já stydlivá 😀 ) Minuli jsme se těsně 🙂 

Po těchto mých hudebních zážitcích, a dalo by se říct i úspěších, jsem šla studovat Právnickou fakultu v Olomouci, která mi dala zabrat, a tak jsem se hudbě nezvládala věnovat naplno. Tak aspoň, že jsem ta práva úspěšně zakončila 🙂 Nicméně mé srdce vždy vábila hudba.. ke konci studií jsem natočila své první album “Andělí křídla” s písněmi vlastní tvorby – dostupné zde na bandzone.cz. Po dokončení práv jsem se přestěhovala do Prahy, uspořádala křest alba, které už jsem ale nezvládla zpropagovat, protože jsem potkala svého skoro muže a lup, hned těhotná a narodil se mi Mišák (před porodem jsem ještě stihla natočit videoklip “Andělí křídla” který své kouzlo má – píseň je zaměřena na problematiku dětí v nešťastných vztazích spojená ve videoklipu s krásami znakového jazyka, kterou si mohou “poslechnout” i neslyšící – viz můj youtube kanál Michelle.B). Za půl roku po porodu Mišáka jsem byla opět těhotná s Belinkou. Jsou to moje nejkrásnější dárečky, jaké jsem kdy od života dostala a mohla si přát.

Dnes je mi 35. Pár let jsem tedy hudbu měla jen jako sen, ale dnes tak nějak cítím v kostech, že se s hudbou, mou letitou milenkou, můžeme konečně zase představit veřejnosti 😉 S Ondrou Škochem a kluky z Rooftop studios jsme natočili pár nových písní. První z nich je píseň “Chutě”, ke které před pár dny vyšel na youtube videoklip, na který jsem, společně s písní Chutě patřičně hrdá. Má tvorba je česká a věnuji se v podstatě problematice denního života 🙂 

Jan Mečíř (* 27. 1. 2004, Ústí nad Labem) je český zpěvák, skladatel a kytarista z Ústí nad Labem. Hudbě se aktivně věnuje už od roku 2018, svůj první song s videoklipem Mám Tě Rád vydal s producentem Honzou Gajdošem v únoru 2021.

Gang vidláckých gaunerů, který mísí černou hudby, funky, reggae a hiphop s elektronikou a punkem. Kytary, rap, bonga a zpěv, našláplé beaty a chill vibe pro všechny, kdo se naladí na stejnou vlnu, zavřou oči a odletí s námi na funky párty.

„Máme svůj niterný svět, do stran se nedíváme,“ říká o sobě pětičlenná poprocková smečka z jihu Čech. Znitra …

MANIAC je česká dance-rocková kapela, která baví všechny generace fanoušků vtipnými texty, stadionovými refrény a ohromnou energií při živých vystoupeních. Bratrské duo Jirky a Marka Bareše doplňuje bubeník Matěj Meier.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *