Kluboofkatv

2023 – spolupráce s Kluboofkatv

Do roku 2023 vstupuje pořad KLUBOOFKA V RÁDIU do třech nových stanic, které Vám přinesou novinky z naší hudební scény!!!

Zažijete zajímavé rozhovory natočené v rámci videopořadů. Pořady byly natočeny v klubu Black pes Praha, kde se konal již třetí KLUBOOFKA FEST. Pořad naladíš na pěti rádiích. Čtyřech stanicích v Česku a jedné na Slovensku.

ČERVENEC 2023

Festivaly, festivaly, festivaly TÉMATEM červencového pořadu

Červencová KLUBOOFKA V RÁDIU byla z natočena na třech festivalech. Rockmajálesu, Fenrirfestu a na legendárním parketu v Újezdě u Přelouče.

Druhý díl byl kompletně natočen na festivalu FENRIR FEST v Městci Králové. Odstartuje ho rozhovor s frontmanem kapel ROXOR, ARGOS a VANAHEIM, Ondrou Markem.  Naváže na něj rozhovor s Martinem Drobným a Jirkou Kubištou z kapely VANAHEIM. Můžete očekávat, že Vás tyto rozhovory chytnou u srdce, a připojíte se s námi v myšlenkách na Miloše………….

Skladby v druhém díle:

Roxor – Čert tě vem

Roxor – Zlodějka duší

Vanaheim – Fenrir

Vanaheim – Jörmungandr

Vanaheim – Hel

As Night Falls – Awareness

As Night Falls – Never Look Back

Pořady naladíš na osmi rádiích. Šesti stanicích v Česku a dvou na Slovensku…

BRANKO TZ

Martin Kapek HEY

Roxor

Vanaheim

V prvním díle uslyšíte rozhovor s moderátorem slovenského IROCK rádia. Moderoval také ROCKMAJÁLES v Bystřici nad Pernštejnem. Jako další přijde na řadu frontman heavyrockové legendy TRAKTOR. Rozhovor byl natočen na největší akci letního parketu Újezd u Přelouče, a náš Tomáš na něj měl opravdu mooooc pěkné otázky……. To je dobré!

Skladby v prvním díle:

Lady Kate – Reproach

Lunatic Gods – Právo prvej pomsty

Traktor – Neber si rockera

Traktor – Testament

As Night Falls – Awareness

As Night Falls – Never Look Back

ČERVEN 2023

Hradečtí pop metalisté METANOL odstartují druhý díl rozhovorem z Újezdu. Doplní je Mirek Pýcha, majitel několika rádií a předseda asociace ANROS. Tento rozhovor byl natočen v klubu Max Beer Bar Benešov.

Skladby v druhém díle:

Metanol – Lolita

Metanol – Stále stejná

Mad Frequency – Leave Behind

Rebel – Drakkar

Unikátní Popcorn – Vzpomínky

Žádnej Stres – Cesta

předseda asociace ANROS

METANOL

V červnu míří náš pořad do FESTIVALOVÝCH vod!!!

Červnová KLUBOOFKA V RÁDIU byla z většiny natočena na letním festivalu na legendárním parketu v Újezdě u Přelouče.

V prvním díle se můžete těšit na post folkovou partu ALCHYMIE, kteří letos slaví 10 let. Následuje již notoricky známá stálice rockové scény, kapela KOMUNÁL. Spojení v jednom pořadu je nasnadě, jelikož jejich členové jsou spojeni i příbuzensky.

Skladby v prvním díle:

Alchymie – Ledy

Alchymie – Válka v postelích

Komunál – Sen

Komunál – Zapalte nás

Unikátní Popcorn – Vzpomínky

Žádnej Stres – Cesta

Alchymie

Komunál

KVĚTEN 2023

V květnu opět rozbouříme rádiové vlny kvalitním rockem  !!!

Květnová KLUBOOFKA V RÁDIU přináší čtyři rozhovory a deset skladeb. Pořad podpořil Pivní-servis a festival FENRIR FEST v Městci Králové.

Uslyšíte rozhovory s hard&rollovou skvadrou MANUAL, brněnskými loupežníky YBCA, nadějnými rockery REHAB z Prahy a hard rockery NASTY RATZ. V závěru pořadů uslyšíte ochutnávku z nové desky „II.mylion“ v podobě dvou skladeb od hard&heavy matadorů MYLIONS. Vychutnejte si jejich songy „Kdybych já byl kovářem“ a „Katedrála“.

Pořady byly natočeny v klubu Max Beer Bar Benešov v rámci KLUBOOFKA FESTu. Pořad naladíš na osmi rádiích. Šesti stanicích v Česku a dvou na Slovensku.

Rádio Géčko – REHAB, NASTY RATZ

Poslouchej v premiéře v úterý 16.5.2023 od 20:00

Repríza v pátek 19.5.2023 od 18:00

REHAB

NASTY RATZ

Rádio Géčko – MANUAL,

Poslouchej v premiéře v úterý 2.5.2023 od 20:00

Repríza v pátek 5.5.2023 od 18:00

YBCA

MANUAL

DUBEN 2023

Osmé rádio vysílá náš pořad v měsíci dubnu!!!

Náš pořad KLUBOOFKA V RÁDIU se v měsíci dubnu objeví již na osmém rádiu. Není to jediná novinka, jeho partnerem se stal letní Parket v Újezdě u Přelouče. Na jejich akci 27.5.2023 zahraje vítěz hitparády Kluboofka, hradečtí pop metalisté Metanol.

Uslyšíte rozhovory s rockovými matadory ALLMARA, crossover coreovou úderkou TARTARO:S, hard&heavy partičkou ANARCHIA z Turnova a mladými rockery CHECKMATE. V závěru pořadů uslyšíte ochutnávku z nové desky „Overture“ v podobě dvou skladeb od ostravských hard rockerů ERIN. Vychutnejte si jejich „Overture“ a „Any Way Around“.

Pořady byly natočeny v klubu Black pes Praha, kde se konal již šestý KLUBOOFKA FEST. Pořad naladíš na osmi rádiích. Šesti stanicích v Česku a dvou na Slovensku.

Rádio Géčko – ANARCHIA, CHECKMATE

Poslouchej v premiéře v úterý 18.4.2023 od 20:00

Repríza v pátek 21.4.2023 od 18:00

ANARCHIA

CHECKMATE

Rádio Géčko – ALLMARA, TARTARO:S

Poslouchej v premiéře v úterý 4.4.2023 od 20:00

Repríza v pátek 7.4.2023 od 18:00

TARTARO:S

ALLMARA

BŘEZEN 2023

V březnu si poslechnete KLUBOOFKU na sedmi rádích!!!

V březnu se všichni těšíme na přicházející jaro, nás nevyjímaje. Pojďte si zkrátit očekávání novou porcí rozhovorů a skladeb. Skvělou zprávou je, že je uslyšíte na dalších dvou rádiích.

Uslyšíte rozhovory s hradeckými rockery HAKEL BAND, hard&heavy úderkou THE PANT, mladými punkery WOTAZNÍK a metal corovou partičkou H.I.B. V závěru pořadů uslyšíte ochutnávku z nové desky „Fifth Dimension“v podobě dvou skladeb od slovenských power metalistů EUFORY.

 Skladba „Afterglow“ se představuje v temnější a zamyšlenější náladě. Pojednává o honbě za ziskem, dávání slibů i s vědomím jejich nesplnitelnosti, vytváření bolesti. Bloudíme v temnotách a v zacyklení. Abychom se cítili naživu, uděláme cokoli, aniž bychom měnili svůj postoj.  A stává se nám to drogou. Drogou a falešným náboženstvím.

Skladba „Falling Into Nowhere“ je silná píseň, která posluchače vybízí k zamyšlení nad vlastním životem a zpochybnění vlastních rozhodnutí. Její text nás nabádá, abychom překonali svá omezení a šli za svými sny, i když to znamená riskovat a čelit neznámému.

Pořady byly natočeny v klubu Black pes Praha, kde se konal již pátý KLUBOOFKA FEST. Pořad naladíš na sedmi rádiích. Pěti stanicích v Česku a dvou na Slovensku.

Rádio Géčko – HAKEL BAND, THE PANT

Poslouchej v premiéře v úterý 7.3.2023 od 20:00

Repríza v pátek 10.3.2023 od 18:00

HAKEL BAND

THE PANT

Rádio Géčko – WOTAZNÍK, H.I.B.

Poslouchej v premiéře v úterý 21.3.2023 od 20:00

Repríza v pátek 24.3.2023 od 18:00

WOTAZNÍK

H.I.B.

ÚNOR 2023

Únorová vichřice na rádiových vlnách s Kluboofkou!!!

Únorové plískanice moc na náladě nepřidají, proto vám přinášíme nové pořady nabité skvělou muzikou a plné zajímavých informací. Tak zapněte rádia a vpusťte do svých domovů veselou náladu.

Uslyšíte rozhovory s pop metalisty METANOL, melodic hard rockery HORIZONT, slovenskou folk blackovou partou LUNATIC GODS a symfonic hard rockery RISSLA.

Pořady byly natočeny v klubu Black pes Praha, kde se konal již třetí KLUBOOFKA FEST. Pořad naladíš na pěti rádiích. Čtyřech stanicích v Česku a jedné na Slovensku.

Rádio Géčko – METANOL, HORIZONT

Poslouchej v premiéře v úterý 7.2.2023 v 20:00

Repríza v pátek 10.2.2023 v 18:00

METANOL

HORIZONT

Rádio Géčko – LUNATIC GODS, RISSLA

Poslouchej v premiéře v úterý 21.2.2023 v 20:00

Repríza v pátek 24.2.2023 v 18:00

LUNATIC GODS

RISSLA

LEDEN 2023

Uslyšíte rozhovory s rockery ALCHYMIE, heavy metalovou úderkou SNAEFELL, skvěle fungujícím tributem NAZSONG a melodic speed metalisty SALIERI. V závěru pořadů se vydáme Tváří v tvář duetu Zuzany H. a Lukáše Písaříka. Tihle dva společně plánují velké věci. Sledujte je prostřednictvím Kluboofky TV a nic vám neunikne. V roce 2022 vyšla deska s názvem Jiný šlupky českejch pecek od Lokomotivy Planet a jak o ní sami členové říkají: “Český pecky jsme nahráli dle svého gusta.” Z ní jsme vybrali Znám jméno Sandman (hudba: Vláďa Dvořák, text: Martin Němec z Precedens). 

Rádio Géčko – ALCHYMIE, SNAEFELL

Poslouchej v premiéře v úterý 3.1.2023 v 20:00

ALCHYMIE

SNAEFELL

Rádio Géčko – NAZSONG, SALIERI

Poslouchej v premiéře ve středu v úterý 17.1.2023 v 20:00

NAZSONG

SALIERI