Team rádia Géčko + Kontakty

Zdravíme milé posluchače ,

není nás přátelé mnoho, ale upřímně : Stojí to za to !!!!!!

Jsme totiž do počtu a jsme jen DVA ( chvílemi i tři) :-):-):-):-):-)

A kdo vlastně?

Jiřík ( mozek ) – je to kluk s velikým srdcem a nejlepší DJ pod sluncem. Připravuje vám ty nejlepší hity každý den a někdy u toho sedí hodně dlouho. Co na srdci, to na jazyku a to je celý on. Nesmírně miluje hudbu od 30 let, až po současnost, ale to jste jistě už poznali při poslouchání našeho rádia. Je to prostě člověk na správném místě a ví, jak posluchače zaujmout a nadchnout. Je to mozek rádia ……..

David ( rejpal ) – druhá polovina rádia. Sice né tak podstatná, ale každá mince má dvě strany. Pořád se mu něco nelíbí a neustále remcá. Chce, aby to nějak vypadalo a stará se o druhou stránku příprav. S tímto člověkem se setkáte na společných akcích s rádiem a věřte, že se také zasmějete. Je to rejpal rádia ….

V neposlední řadě, je zde ještě jeden člověk, kterého hlas slyšíte v našich upoutávkách a znělkách. Je to úžasný moderátor, člověk a fotograf. Jeho fotografie můžete vidět u nás na webu a pokud vás osloví, nebojte se ho kontaktovat.

Náš Jirka Svoboda : http://www.jirkasvobodafotograf.cz/

Tak to je celý náš tým. Není nás mnoho, ale děláme to pro radost a pro vás. Budeme velice rádi za vaše názory a náměty, nápady a za vše, co nám napíšete.

Přejeme vám od srdce příjemný poslech a doufáme, že budeme rádio, které vám naladí dobrou náladu a úsměv na tváři.

Sledujte naše plánované akce a budeme se na vás těšit osobně.

Jiřík + David