Dortem proti rakovině

Za projektem Dortem proti rakovině stojí Jirka Zahradník, táta Jirky a malé Julie, kamarád a hlavně onkologický pacient, avšak nedělá to sám, a jeho tým se rozšiřuje o další neméně důležité kolegy jimž se projekt líbí a chtějí také pomáhat. Spoluzakladatelem je jeho kamarád Aleš Števlík, majitel společnosti Piu-piu sirupy. Máme celkově 5 členný tým který nám pomáhá externě ve svém volném čase.

Ve svých 39 letech, po dlouhodobé onkologické léčbě vím, jak je rakovina zlá, zákeřná a nevyzpytatelná.

Proč Dortem proti rakovině?
A vlastně proč ne…
Celý projekt vznikl v mé hlavě v roce 2021, poté co mi byla zrušena operace z důvodu Covidu. Samozřejmě, když s něcím počítáte… s nějakou nadějí možnosti na uzdravení a pak Vám to seberou, tak se Vás to psychicky dotkne…

Já po této informaci zamyšlený co dál bloudil nemocnicí… Mé myšlenky byly úplně jinde, když jsem otevřel oči před oddělením dětské onkologie. A tam jsem to viděl… Ty děti… Malé děti s onkologickým onemocněním… V tu chvíli mi došlo, že my dospělí se s touto informací, že jsme takto nemocní, i přesto jak je to těžké srovnáme. Musíme… už právě pro naše děti, rodiny, přátelé se s tím musíme srovnat a musíme bojovat. Ale co když Vám jako rodiči Vašeho milovaného dítěte oznámí, že je nemocné. V tu chvíli je to jedna z nejhorších zpráv na světě jak pro Vás, tak i na později, až to budete vysvětlovat svému potomkovi. A proto jsem chtěl těmto dětem i jejich rodinám pomoci. Ale jak? DORTEM . . . V tu dobu jsem prodával dorty a tak mě napadlo pomáhat dortem. Dortem proti rakovině.

Měl jsem možnost podívat se do míst, kde i malá drobnost dokáže způsobit velkou radost. Společná pomoc dětem potěší i vás.

Z malého nápadu, který měl působit krátce a jen jako kamarádsko-sousedský projekt vznikla velká věc. Přidalo se víc lidí a víc firem.

Veškeré finanční i materiální podpory předáváme osobně ve vybraných nemocnicích. Naprosto férově a transparentně. Projekt začal jako moje soukromá aktivita. Díky Vaší podpoře a zpětné vazbě věříme, že to děláme dobře.

DORTEM FEST je charitativní rodinný festival , který se bude konat na podporu onkologicky nemocných dětí a projektu Dortem proti rakovině.

Čeká vás bohatý doprovodný program a fantastické odpoledne plné sportu, her, hudby, skvělého jídla a jedinečné atmosféry. 🤩🥳🔥

Patronem celého festivalu je český popartový malíř Josef Rataj.

Náš festival Vám nabídne spoustu zábavy pro celou Vaší rodinu.

Nabídneme Vám spoustu výborného jídla a pití a k tomu všemu Vám bude hrát skvělá hudba.

Celou akcí Vás bude provázet moderátor Michal Holán.

Na festivalu bude probíhat charitativní bazárek s cílem podpořit neziskový spolek Dortem proti rakovině.

Můžete se těšit na hudební vystoupení následujících interpretů🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵

✨ STANISLAV HLOŽEK & MATYAS HLOŽEK

✨ EDDIE STOILOW
✨ HELENA ZEŤOVÁ
✨ GROOVE ARMY
✨ ANIČKA JULIE SLOVÁČKOVÁ
✨ KAPELA HIGHLAND
✨ ZAKÁZANÝ OVOCE
✨ dále vystoupí Ben & Mateo, Znitra, Red Zone, KristaLin, 21 Gramů, Street 69,

Dále na Vás bude čekat:

– Atrakce pro malé i velké
– Malování na obličej
– Drinks and Food zóna
– Youtuberská stage – youtubeři, influenceři
– Charitativní zóna
– Beauty zóna pro maminky a mladé slečny
– Barber zóna pro pány
– Chill zóna
– Baby zóna pro naše nejmenší návštěvníky (přebalovací pult)

A nezapomeňte, že výtěžek z celého festivalu půjde na dobrou věc! Přijďte se pobavit a zároveň pomoci těm, kteří to potřebují.

Start ▶ 10:00 hod.
Konec ▶ 22:00 hod.

Celá akce je ZDARMA 🙂