Anastasis – hudební projekt

Od 17.1. 2023 jsme se stali Mediálním partnerem – Projekt Anastasis

Co se nám již za tu dobu podařilo:

V minulém roce máme za sebou koncertní vystoupení v Rokoku s komorným tělesem PFO, účastnili jsme se festivalů Praha žije hudbou a Pilsen Fest, byli jsme předskokany Michala Hrůzy na Doubravce a produkovali jsme představení pro naše příznivce a partnery v KD Kyjích. Na jaro je již také připraveno natáčení videoklipu písně KDE JE LÁSKA.

Neprorážíme cestu k veřejnosti formou “známých tváří”, naším motorem jsou děti a mládež, jejich talent, nadšení, opravdovost, vztah k hudbě a umění a jejich přáním  je jakoukoli formou oslovovat veřejnost svým smysluplným tématem. Proto jsme se rozhodli pustit do světa formou rádia právě tuto píseň, jež je nosnou součástí hudebního projektu Anastasis a má vždy při představení největší ohlas.

Hudebně-dramatické dílo dětí a mládeže s důležitou myšlenkou a velkým tématem

Čeká vás strhující příběh, při kterém vám budou téci slzy, bude vás z něho mrazit, budete mít pocit, že jste se dostali do světa z úplně jiné dimenze, i když zároveň ucítíte realitu vašeho každodenního života.

Jedná se o příběh, který vede k zamyšlení se nad skutečnými životními hodnotami, fascinuje svým pojetím skutečné lásky, která se prolíná celým příběhem, ale také pojetím toho, co nám v našem každodenním životě brání láskou žít. Děti a mládež našly cestu, jak se nenásilnou formou vyjádřit k vnímání přítomnosti a vyzdvihují ve svém příběhu důležitost změny myšlení ve prospěch života na zemi a jejich budoucnosti.

Jedinečný příběh, který poskytuje silně emoční umělecký prožitek ať už formou činohry, zpěvu, či tance. 

WEB: https://www.projectanastasis.com/

Facebook : https://www.facebook.com/…is/