Rozhovor – Martin, Víťa, Daniel, Vojtěch – ( Dolls In The Factory )

Rádio Géčko
Rádio Géčko
Rozhovor - Martin, Víťa, Daniel, Vojtěch - ( Dolls In The Factory )
Loading
/

Kapela Dolls in the Factory vznikla v roce 2011 v sestavě: Mirai Navrátil (zpěv, kytara, klávesy), Ondřej Pavelka (kytara, doprovodné vokály), Martin Velička (basová kytara) a Jan Adamus (bicí).

Bezprostředně poté kapelu opustili zpěvák Mirai Navrátil a bubeník Šimon Bílý a založili sólový projekt Mirai. Martin Velička a Ondřej Pavelka s kapelou pokračují. Vyprodukovali dokument Jeden rok v ráji, ve kterém se rozloučili s původní sestavou a našli si nového bubeníka, Davida Janáčka, a zpěváka Vojtěcha Václava Metoděje Švandu. Zapracovali na nových písních a v současnosti dokončuji materiál na novou desku . Již v novém složení se v roce 2017 dostali do TOP 10 nejlepších kapel v soutěži Skutečná liga, kde byl také zpěvák Vojta nominován na zpěváka roku a kapela na image roku. V roce 2018 Davida Janáčka nahradil Daniel Burek. V roce 2020 kapela natočila dva videoklipy k písním “Stop for a minute” a “Seven parts of the rain” a taktéž nahrála EP PHOENIX. EP a oba zmíněné videoklipy byly postupně vydávány během roku 2021. Stop for a minute již má na Youtube přes 400 tisíc zhlédnutí a mimo jiné dosáhl úspěchu v hitparádě Očko Charts , kde se držel po dobu 5 týdnů na předních příčkách a Seven parts of the rain atakuje prvních sto tisíc zhlédnutí. Léto roku 2021 pak kapela strávila na koncertních pódiích.

Rozhovor – Stewe a Koubý ( Unbeatable Records )

Rádio Géčko
Rádio Géčko
Rozhovor - Stewe a Koubý ( Unbeatable Records )
Loading
/

V našich studiích se budete cítit jako doma. Milujeme hudbu a z vašeho nápadu vytáhneme maximum. Máme přes 10 let zkušeností s nahráváním, mixem a masteringem, produkcí hudby různých žánrů i sound designem. Můžete si u nás nahrát skladbu, podcast, reklamní spot nebo audioknihu. Máme pro vás k dispozici dvě studia, ze kterých si můžete vybrat dle vašeho projektu. V našich studiích pracují tři producenti, kteří vám kromě skvělého zvuku rádi i poradí při nahrávání a pomůžou vám se ve studiu odreagovat a odvést nejlepší výkon. Pokud si nejste jistí výběrem studia nebo producenta, kontaktujte nás a rádi vám poradíme.

Rozhovor – Janem a Davidem ( Horizont )

Rádio Géčko
Rádio Géčko
Rozhovor - Janem a Davidem ( Horizont )
Loading
/

Mladá, rocková kapela z Luhačovic a bližšího okolí hrající vlastní autorskou tvorbu. Žánrově kluci zkloňují zejména sousloví “modern-rock”. Za sebou mají koncerty s věhlasnými interprety české a slovenské scény.

Členové souboru Horizont Official:

Jan Černocký – kytary/vokál, David Maryáš – kytary, Milan Slovák – baskytara, Jakub Zvoníček – bicí

Rozhovor s Pavlou Forest – Rock opera Praha

Rádio Géčko
Rádio Géčko
Rozhovor s Pavlou Forest – Rock opera Praha
Loading
/

Úplně první rozhovor na rádiu Géčko s Pavlou Forest – Rock opera Praha

RockOpera Praha existuje na tuzemské hudební scéně již více jak deset let. Zakládá si na adaptacích nesmrtelných příběhů z ranku nejen klasické literatury, expresivní hudbě v podání živé kapely, velkých rockových hlasech, ohnivé show a obdivuhodných výkonech akrobatů a herců fyzického divadla.

Rozhovor s Lukášem a Davidem ( Silent Scream )

Rádio Géčko
Rádio Géčko
Rozhovor s Lukášem a Davidem ( Silent Scream )
Loading
/

Silent Scream

“Jsi moje světlo, co se rozsvítí, když z mého světa zmizí záře. Zázračná jiskra, kterou neztratí, přes všechny poraněné tváře.

Rozhovor o novém singlu Světlo

Rozhovor s Lukášem a Davidem ( Silent Scream )

Rádio Géčko
Rádio Géčko
Rozhovor s Lukášem a Davidem ( Silent Scream )
Loading
/

Silent Scream

Jsme pražská pop-rocková kapela fungující od roku 2010. V posledních letech jsme prošli mnohými personálními změnami, ale zároveň jsme se v té době objevili na různých festivalech (mezi nejznámější patří Votvírák, Natruc, …). Máme také několik ocenění a úspěchů (vítězství na soutěži kapel “ŠKOLA ROCKU 2015” a první místo v hitparádě “MaxParáda 2015”).

Dále třeba osobní úspěch frontmana Vondyho, který reprezentoval Českou republiku v mezinárodní soutěži “ Biggest Talent 2017” v Las Vegas, kde z osmi celosvětových finalistů skončil na třetím místě.

Od roku 2018 se věnujeme převážně vlastní tvorbě, ale máme také bohatý repertoár pro zábavové a plesové akce.

Rozhovor s Petrem a Jakubem ( Brutální Jahoda )

Rádio Géčko
Rádio Géčko
Rozhovor s Petrem a Jakubem ( Brutální Jahoda )
Loading
/

Tohle je pro všechny lidi co šli s náma, když řítili jsme se do neznáma…

S nápadem založit kapelu přišli Filip Zhorný a Karel Slunečko sice již v roce 2011, ale za oficiální vznik kapely BRUTÁLNÍ JAHODA považují až rok 2013, kdy do skupiny z Kamenice nad Lipou přišel houslista Vojtěch Komínek. V té době měla kapela na svém kontě již několik písní a první koncerty.

Rozhovor s Petrem a Ondřejem ( kapela Pepper )

Rádio Géčko
Rádio Géčko
Rozhovor s Petrem a Ondřejem ( kapela Pepper )
Loading
/

Přestože se kapela Pepper_Official site řadí na tuzemské hudební scéně mezi nováčky, neboť vznikla teprve v červnu 2020, rozhodně nezahalí. Na svém kontě má nespočet koncertů se skupinami jako ZakázanÝovoce, Ukradený Vjecy, Septic People nebo Metalíza. Již krátce po svém vzniku uspořádali “Pepříci” svůj vlastní festival s názvem Vintage Fest konající se v Janovicích nad Úhlavou. Mezi jejich další koncertní úspěchy bezesporu patří účast na historicky prvním festivalu Rádia Géčko a zařazení do znovuobnoveného hlasování Český slavík 2021.

Aktuálně kapela působí v následujícím složení:

  • Petr Šimek – kytara a zpěv

  • Ondřej Tureček – baskytara a back-vokál

  • Miloš Saksa – bicí

I přes své docela krátké působení prošla kapela řadou personálních změn. V prosinci 2021 odešel jeden ze zakládajících členů, bubeník Martin Kadlec, jehož místo na pár koncertů obsadil Jiří Ondra. Bubenická stolička však ani po jeho odchodu nezůstala dlouho prázdná a můžeme na ni v současné době vídat Miloše Saksu. Dva měsíce po Martinovi se s kapelou rozloučil i další zakládající představitel tohoto pop-rockového uskupení a to klávesistka Kristýna Sládková, která zatím nemá adekvátní náhradu.