10 let – Náhodný Výběr

Výroční koncert 10 let na scéně

20. 04. 2024 | Hotel Palcát Tábor

10 LET NÁHODNÝHO VÝBĚRU

Připojte se k oslavě 10 let existence naší kapely! Zveme vás na speciální koncert, který bude odezvou vaší podpory týhle úžasný hudební cesty.

Co můžete očekávat:

Nebudeme v tom sami! Pozvali jsme kapelu UDG a písničkáře Lásku. Těšte se na speciální playlist, jedinečnou show, vizuální efekty, hostující interprety i setkání s fanoušky.

20. dubna se sejdeme v táborském Palcátě a oslavíme to, že celých těch deset let byl jen začátek. Buďte u toho s námi, protože na tenhle večer my už nikdy nezapomeneme.

Line-up:

18:30 – otevření sálu

19:00 – společné focení

19:30 – 20:15 – Láska

20:30 – 21:30 – UDG

22:00 – 00:00 – Náhodný Výběr

> Předprodej vstupenek ZDE <

Hlavní partner

Mediální partner akce

Partneři akce

Náhodný Výběr

Během deseti let na scéně a s vydáním čtvrtého studiového alba se kapela Náhodný Výběr postupně proměnila z mladého hloučku muzikantů na hudebně vyspělou, cílevědomou kapelu s jasným posláním – bavit, ale i předat myšlenku, zanechat dojem, který už nikdy úplně nezmizí, a nechat na pódiu opravdu všechno. Jejich nahrávky se postupně dostaly do rádií po celé republice, a koncerty od malých klubů až po velké festivaly pohltily tisíce lidí.

Nově pod taktovkou hudebního producenta Tomáše Frödeho a režiséra Michala Skořepy je kapela s čerstvou tvorbou odhodlaná vydobýt si pro sebe co nejlepší místo na československé hudební scéně.

Členové kapely

Bedy | hlavní zpěv, saxofon
Ctirad | kytara, zpěv
Jéňa | baskytara, zpěv
Stano | kytara
Bárty | bicí, zpěv

TAKHLE V ROCE 2023 NA OSLAVĚ 10 LET KAPELY BRUTÁLNÍ JAHODA – JSME SE SEZNÁMILI S KAPELOU NÁHODNÝ VÝBĚR.