Letní den Rádia Géčko

Dne 17.7.2021 proběhl 1. OPEN AIR FESTIVAL RÁDIA GÉČKO na Letohrádku svatý Vojtěch v Počátkách na Vysočině. Nejen, že se vydařilo počasí, ale celá akce byla neskutečně příjemná a program, který nás celý den provázel měl obrovský úspěch.

Návštěvníci se nejen seznámili při prvorepublikové módní přehlídce s krásnými modely doby, kdy slušnost byla samozřejmostí a podávala si společně ruku s noblesou, dále si také mohli zakoupit dobré jídlo, pití a nějaký ten suvenýr a v neposlední řadě posedět u pódia a poslouchat skvělou hudbu kapel, které to naprosto perfektně rozbalily již v podvečer a nikomu se nechtělo skončit.

Z naší strany patří obrovské poděkování kapelám :

PEPPER, Petr Malý, Brutální Jahoda a Trilobit Rock.

Dále Letohrádku svatý Vojtěch za zázemí a skvělý servis, Music City za technickou výbavu, zvukaři Kyslík Míra Rym za skvělou práci, firmě ŠIBA s.r.o. za podium, skvělému fotografovi Jirka Svoboda a vlastně všem, kteří se na tomto dnu podíleli a přišli nás podpořit.

Doufáme, že se den líbil a slibujeme, že se pokusíme, aby se jednou za rok náš festival stal tradicí a my se mohli opět sejít a zažít skvělou muziku.