Spolupráce s Digiton Agency

Náš příběh

Hlavním důvodem založení české hudební agentury Digiton byla snaha pomoci všem nezávislým umělcům posunout jejich hudební kariéru o krok dál. Svět kolem nás je plný talentovaných kreativních lidí, kteří věnují nemalé úsilí do své tvorby, aby ta pak pozitivně ovlivnila životy nás všech.

Naší vizí je proto muzikantům zajistit veškeré služby spojené s online hudebním marketingem, jako je např. sestavení dlouhodobé marketingové strategie, propagace hudby na všech digitálních platformách, správa sociálních sítí či mediální služby.

Umělci se pak můžou soustředit výhradně na tvoření hudby a koncertování. Pro vybrané umělce také zajišťujeme booking hudebních akcí a management.

Interpreti ve spolupráci i s Rádiem Géčko:

Bad Joker’s Cream

Bad Joker’s Cream je mladá hard/glam rocková kapela, založená roku 2013 ve Frýdku-Místku. Zakládá si na klasických hard-rock riffech let 70. a 80. v kombinaci s moderními prvky soudobého rocku a metalu. V nejbližší době je ovšem plánováno vydání druhé řadové desky.

Nové album Pink World vyjde koncem roku 2022. Celé je produkované známým švédským producentem Per Aldeheimem, který v minulosti spolupracoval na albech světových kapel, jako Def Leppard, Soilwork, Pain atd.

Prvním z nich je skladba Be Alive, která byla vypuštěna koncem roku 2021. Druhý song  When We Were Kids.

Adys

Kapela Adys (KLATOVY) vznikla na začátku roku 2018 v čele s frontmanem zpěvákem a kytaristou Adysem, na baskytaru Adamem Jílkem, dalším kytaristou Lukášem Hájkem a na bicí Venca Bečvář.
Celý rok 2018 jsme vydali spousty klipů k různým singlům, čímž nebyl jiný i rok 2019. Ke zmíňce stojí výhra nejprestižnější soutěže v ČR Šance Muzikus, kdy cenou bylo hraní na různých festivalech jako je: Sázavafest, Rock for people, atd… Na podzim roku 2019 jsme s jeli šňůru s kapelou Pekař a s Láskou, kdy jsme objeli křížem krážem celou republiku. Dalo nám to nejen spoustu zkušeností, ale nezapomenutelné zážitky! V roce 2020 vydáváme první CD Naděje! a v roce 2022 vydáváme druhé CD Lopaty POPu!

Natřije

Jsme pop-punková kapela hrající vlastní tvorbu. Máme za sebou účinkování na festivalech jako je Votvírák, Hradecký Májáles nebo dvojnásobné vítězství na soutěži TPCA Beat Festival. Zpěvákem a kytaristou kapely je Petr Cincibus, na kytaru hraje a zpívá Jakub Stránský, bicí a zpěvy Pavel Hlubuček a basová kytara Jakub Turek. Kapela vydala debutové album s názvem Natěrač a nyní připravuje vydání dalšího studiového alba.

Štěpán SoukupWEB : https://www.stepansoukup.cz/

Bývalý a zakládající člen kapely zakázanÝovoce.

V roce 2018 jsem se rozhodl dál vystupovat a skládat už jen pod vlastním jménem a s nabitou kapelou za zády. Na koncertech shrneme mojí autorskou tvorbu, tedy songy jako Alkoholka, Genocida, Nevěrná nebo Tohle ještě není konec.

Dolls in the Factory – WEB : http://www.dollsinthefactory.com/