Spolupráce s Digiton Agency

Náš příběh :

Hlavním důvodem založení české hudební agentury Digiton byla snaha pomoci všem nezávislým umělcům posunout jejich hudební kariéru o krok dál. Svět kolem nás je plný talentovaných kreativních lidí, kteří věnují nemalé úsilí do své tvorby, aby ta pak pozitivně ovlivnila životy nás všech.

Naší vizí je proto muzikantům zajistit veškeré služby spojené s online hudebním marketingem, jako je např. sestavení dlouhodobé marketingové strategie, propagace hudby na všech digitálních platformách, správa sociálních sítí či mediální služby.

Umělci se pak můžou soustředit výhradně na tvoření hudby a koncertování. Pro vybrané umělce také zajišťujeme booking hudebních akcí a management.

Interpreti ve spolupráci i s Rádiem Géčko:

Joker’s IV

Bad Joker’s Cream změnila název na Joker’s IV – je mladá hard/glam rocková kapela, založená roku 2013 ve Frýdku-Místku. Zakládá si na klasických hard-rock riffech let 70. a 80. v kombinaci s moderními prvky soudobého rocku a metalu. V nejbližší době je ovšem plánováno vydání druhé řadové desky.

Nové album Pink World vyjde koncem roku 2022. Celé je produkované známým švédským producentem Per Aldeheimem, který v minulosti spolupracoval na albech světových kapel, jako Def Leppard, Soilwork, Pain atd.

Prvním z nich je skladba Be Alive, která byla vypuštěna koncem roku 2021. Druhý song  When We Were Kids.

Adys

Kapela Adys (KLATOVY) vznikla na začátku roku 2018 v čele s frontmanem zpěvákem a kytaristou Adysem, na baskytaru Adamem Jílkem, dalším kytaristou Lukášem Hájkem a na bicí Venca Bečvář.
Celý rok 2018 jsme vydali spousty klipů k různým singlům, čímž nebyl jiný i rok 2019. Ke zmíňce stojí výhra nejprestižnější soutěže v ČR Šance Muzikus, kdy cenou bylo hraní na různých festivalech jako je: Sázavafest, Rock for people, atd… Na podzim roku 2019 jsme s jeli šňůru s kapelou Pekař a s Láskou, kdy jsme objeli křížem krážem celou republiku. Dalo nám to nejen spoustu zkušeností, ale nezapomenutelné zážitky! V roce 2020 vydáváme první CD Naděje! a v roce 2022 vydáváme druhé CD Lopaty POPu!

Natřije

Jsme pop-punková kapela hrající vlastní tvorbu. Máme za sebou účinkování na festivalech jako je Votvírák, Hradecký Májáles nebo dvojnásobné vítězství na soutěži TPCA Beat Festival. Zpěvákem a kytaristou kapely je Petr Cincibus, na kytaru hraje a zpívá Jakub Stránský, bicí a zpěvy Pavel Hlubuček a basová kytara Jakub Turek. Kapela vydala debutové album s názvem Natěrač a nyní připravuje vydání dalšího studiového alba.

Štěpán SoukupWEB : https://www.stepansoukup.cz/

Bývalý a zakládající člen kapely zakázanÝovoce.

V roce 2018 jsem se rozhodl dál vystupovat a skládat už jen pod vlastním jménem a s nabitou kapelou za zády. Na koncertech shrneme mojí autorskou tvorbu, tedy songy jako Alkoholka, Genocida, Nevěrná nebo Tohle ještě není konec.

Dolls in the Factory – WEB : http://www.dollsinthefactory.com/

BIO – DOLLS IN THE FACTORY:

Čtveřice Dolls in the Factory z Frýdku-Místku funguje od roku 2011. Vydala EP Hurricane (2012) a album Statues (2013). Jejich píseň Believe zazněla ve filmu Křídla Vánoc (2013) v hlavní roli s Richardem Krajčem, se songem Change the World se zase Dolls in the Factory dostali do čela hitparády populárního rádia RockZone. Na počátku v sestavě figuroval i Mirai Navrátil, který se o tři roky později vydal jinou cestou. Po dalších personálních změnách se kapela v roce 2018 ustálila v následujícím složení: Vojtěch Václav Švanda (zpěv), Martin Velička (basová kytara), Ondřej Pavelka (kytara, doprovodné vokály) a Daniel Burek (bicí). V této nové sestavě mají na svém kontě čtyřpísňové EP Phoenix (2021). První singl z tohoto EP, Stop for a minute již má na Youtube přes 400 tisíc zhlédnutí a mimo jiné dosáhl úspěchu v hitparádě Očko Chart , kde se držel po dobu 5 týdnů na předních příčkách a Ve výročních cenách Očko Chart 2021 se v rámci českých kapel umístila na prvním místě (celkově na čtvrtém). Seven parts of the rain překonal dvě stě tisíc zhlédnutí a ve výročních cenách Očko Chart 2021 se umístila na celkovém jedenáctém místě a posluchači rádia Géčka svými hlasy poslali song na první příčku v hitparádě tohoto rádia. Léto roku 2022 pak kapela strávila na koncertních pódiích a vydala videoklip k singlu Never let it break you down, který na youtube atakuje hranici 200 tisíc zhlédnutí a také tento klip sklidil úspěch v hitparádě Óčko chart a držel se po dobu 5 týdnů na předních příčkách. V roce 2022 došlo k změně na postu kytaristy a Ondřeje Pavelku nahradil Petr Hruša. V současné době se kapela věnuje natáčení první plnohodnotné desky v nové sestavě.

Deloraine

Deloraine – fantasy a pohanská hudba

​Deloraine je brněnská šestičlenná skupina, která vznikla v roce 2016. Ve svých písních zpracovává témata jak z fantasy literatury, tak z dávných pohanských dob. Deloraine má na kontě dvě autorská alba, Vlaštovka a Srdce z kamene (obě vyhlášena jako album týdne na největším českém hudebním portálu musicserver.cz), na koncertech rádi přidají jeden nebo dva covery.

Naživo je hudba Deloraine velmi energická, taneční a emotivní. Uslyšíte v ní naléhavý hlas a tajuplné barvy mnoha fléten sibiřské divoženky Máši, sytý baryton zpěváka Sparse, artilerii Deriasových strunných nástrojů (bouzouki, kytara, kvinterna, saz, oud), divoké housle Davida, který k nim zvládá hrát i na bubny, dunění basisty Kuby a silné sborové zpěvy. Deloraine již vystupovali i s ikonami současného folku, německými Faun, polskými Percival a z těch českých například se Spirituál Kvintetem nebo s Tomášem Kočkem. Deloraine se opakovaně objevují i na velkých festivalech jako je Keltská noc, Lughnasad v Nasavrkách či Blavicon. Na podzim 2019 skupina odehrála své první evropské turné (Česko, Slovensko, Německo, Belgie, Polsko a Maďarsko).

​Deloraine v současnosti hrají na celé řadě akcí, od městských slavností a open air festivalů, přes hojně navštěvované klubové akce až po metalové koncerty. I tam se svojí akustickou, ale říznou hudbou vynikají. Zaujmou na krátkém festivalovém setu a stejně tak rádi odehrají celovečerní koncert, neboť na pódiu jsou neunavitelní a hudba je pro ně posláním.

Meredith Hunter

Liberecká kapela Meredith Hunter vznikla v roce 2012 a od nu-metalových začátků se posunula až k dnešnímu modern-rockovému soundu. Tvorba kapely je od samého začátku ovlivněna kapelami jako Linkin Park, Lostprophets, P.O.D. Zvuk kapely je kombinací kytarových riffů, samplů a melodických vokálů.

V roce 2016 se kapela stala Tipem týdne na serveru Bandzone.cz. Meredith Hunter pravidelně vystupují na regionálních akcích a festivalech. V roce 2021 se kapela rozrostla na 5 členů a zpěvu se ujal nový frontman Honza, se kterým kapela vydala první singl Lovers and Liars z připravovaného alba a přešla z češtiny do angličtiny.

Minami – hudební skupina