Unbeatable Records

https://www.unblbl.cz/

V našich studiích se budete cítit jako doma. Milujeme hudbu a z vašeho nápadu vytáhneme maximum. Máme přes 10 let zkušeností s nahráváním, mixem a masteringem, produkcí hudby různých žánrů i sound designem. Můžete si u nás nahrát skladbu, podcast, reklamní spot nebo audioknihu. Máme pro vás k dispozici dvě studia, ze kterých si můžete vybrat dle vašeho projektu. V našich studiích pracují tři producenti, kteří vám kromě skvělého zvuku rádi i poradí při nahrávání a pomůžou vám se ve studiu odreagovat a odvést nejlepší výkon. Pokud si nejste jistí výběrem studia nebo producenta, kontaktujte nás a rádi vám poradíme. 

UNBLBL PLAYLIST

 1. SEVEN & STEWE – UF  – Vznik skladby v roce 2019. Intro k albu UF od interpretů SEVEN & STEWE. Produkce Seven & Stewe. Žánr – Hip Hop/Rap.
 2. SEVEN & STEWE – TICHO FT. JASMIN –  Vznik skladby v roce 2019. Intro k albu UF od interpretů SEVEN & STEWE. Žánr Pop/Rap. Občas se stává, že je toho moc a chceme jenom ticho, ale nejde přestat hudbu pouštět. 
 3. VM & STEWE – LÍTAT – Vznik skladby v roce 2021. Track z alba Výhledy od interpretů VM & Stewe. Produkce Seven & Stewe, Bass kytara Court Jester. Žánr Pop/Rap.  Track pro ty, kteří věří, že hudba spojuje. Hudba není soutěž.
 4. VM & STEWE – JÍDLO -. Vznik skladby v roce 2021. Track z alba Výhledy od interpretů VM & Stewe.  Produkce Cody Seven. Žánr – Pop/Rap. Track pro milovníky jídla. Po poslechu určitě příjde slina na něco dobrého. 🙂
 5. VM & STEWE – FURT V TOM PLAVEME FT. KEYN – Vznik skladby v roce 2021. Track z alba Výhledy od interpretů VM & Stewe. Produkce Keyn & Stewe. Žánr – Pop/Rap. Každý prožíváme těžké dny, vlastně i ti o kterých si myslíme, že se mají skvěle. Jsme v tom spolu. Spolu v tomhle šíleném světě plaveme.
 6. KEYN & STEWE – INSPIRACE – Vznik skladby v roce 2021. Track z připravovaného EP od interpretů Keyn & Stewe. Produkce Keyn & Stewe. Žánr Pop/Rap. Track ve vibu Reggaetonu a léta.
 7. KEYN & STEWE & MATHIAS MOOD – Vznik skladby v roce 2021. Track z připravovaného EP od interpretů Mathias & Stewe. Produkce Cody Seven. Žánr Pop/Rap. Tématem tracku je proudící negativní energie mezi lidmi, kterou nechceme mít kolem sebe, proto odcházíme co nejdál od negativního vlivu. Nechceme aby se nám zkazil Mood.
 8. VM – ZTRACENÝ PŘÍPAD – Vznik skladby v roce 2021. Single od zpěvačky Veroniky Morávkové přezdíváné VM. Produkce Stewe. Produkce Stewe. Žánr Pop. Píseň má party vibe a zároveň i dost pro slečny, které nemají hezké zkušenosti se záletníky 😀
 9. VM – LOTERIE – LOTERIE – Vznik skladby v roce 2021. Single od zpěvačky Veroniky Morávkové přezdíváné VM. Produkce Stewe. Produkce Stewe. Žánr Pop. Život je jak Loterie. VM písní chtěla hlavně říci, že je důležitý mít srovnaný a cílevědomý život, než vždycky sázet a čekat jak to dopadne.
 10. BASTABEATS – NEJSME JAKO DŘÍV FT. EURODEL – Vznik skladby v roce 2020. Single od rappera Basty Beats. Produkce Poemistix. Žánr Hiphop/Rap. BastaBeats si pozval na spolupráci Eurodela z legendární rapové skupiny Pio Squad. Velmi povedený a výstižný track v chillovém vibu.
 11. BASTABEATS & JASMIN & STEWE – SAMI SEBOU – Vznik skladby v roce 2019. Spolupráce tří členů (jednoho bejvalého (Jasmin)) Labelu.
 12. KEYN & RADY – SVOBODA – Vznik skladby v roce 2021. produkce Keyn. Single od interpretů Keyna & Radyho, kteří s námi blízce spolupracují. Keyn je Rapper z našeho labelu Unbeatable. Track Svoboda je o vděčnosti za život, který kluci mají. Velmi pohodový a letní mood.
 13. ANNELI SNOW – LOVIN´ ON A SILVER PLATE –Vznik skladby v roce 2021. Produkce Cody Seven. Žánr Pop. Anneli Snow je zpěvačka, která pochází z Estonska a její cesty jí zavedli do studia Unbeatable records, kde spolu vytváříme plno nových písní. Můžeš se těšit i na společné EP Anneli Snow & Steweho.
 14. MARIE REZLEROVÁ – VĚZ(E)NÍ(M) – Vznik skladby v roce 2021. Produkce Seven & Stewe. Žánr Pop. Marie Rezlerová je zpěvačka s kterou blízce spolupracujeme na mnoha projektech jak hudebních tak i vizuálních. Píseň Věz(e)ní(m) má tři významy v názvu – Vězením, Vězení a Vězní. Téma a message písně je být otevřený, upřímný, objevovat svět a nezamykat se ve svém vězení.