Spolupráce s Unbeatable Records

Unbeatable Records

https://www.unblbl.cz/

V našich studiích se budete cítit jako doma. Milujeme hudbu a z vašeho nápadu vytáhneme maximum. Máme přes 10 let zkušeností s nahráváním, mixem a masteringem, produkcí hudby různých žánrů i sound designem. Můžete si u nás nahrát skladbu, podcast, reklamní spot nebo audioknihu. Máme pro vás k dispozici dvě studia, ze kterých si můžete vybrat dle vašeho projektu. V našich studiích pracují tři producenti, kteří vám kromě skvělého zvuku rádi i poradí při nahrávání a pomůžou vám se ve studiu odreagovat a odvést nejlepší výkon. Pokud si nejste jistí výběrem studia nebo producenta, kontaktujte nás a rádi vám poradíme. 

Interpreti ve spolupráci i s Rádiem Géčko:

 1. SEVEN & STEWE – UF  – Vznik skladby v roce 2019. Intro k albu UF od interpretů SEVEN & STEWE. Produkce Seven & Stewe. Žánr – Hip Hop/Rap.
 2. SEVEN & STEWE – TICHO FT. JASMIN –  Vznik skladby v roce 2019. Intro k albu UF od interpretů SEVEN & STEWE. Žánr Pop/Rap. Občas se stává, že je toho moc a chceme jenom ticho, ale nejde přestat hudbu pouštět. 
 3. VM & STEWE – LÍTAT – Vznik skladby v roce 2021. Track z alba Výhledy od interpretů VM & Stewe. Produkce Seven & Stewe, Bass kytara Court Jester. Žánr Pop/Rap.  Track pro ty, kteří věří, že hudba spojuje. Hudba není soutěž.
 4. VM & STEWE – JÍDLO -. Vznik skladby v roce 2021. Track z alba Výhledy od interpretů VM & Stewe.  Produkce Cody Seven. Žánr – Pop/Rap. Track pro milovníky jídla. Po poslechu určitě příjde slina na něco dobrého. 🙂
 5. VM & STEWE – FURT V TOM PLAVEME FT. KEYN – Vznik skladby v roce 2021. Track z alba Výhledy od interpretů VM & Stewe. Produkce Keyn & Stewe. Žánr – Pop/Rap. Každý prožíváme těžké dny, vlastně i ti o kterých si myslíme, že se mají skvěle. Jsme v tom spolu. Spolu v tomhle šíleném světě plaveme.
 6. KEYN & STEWE – INSPIRACE – Vznik skladby v roce 2021. Track z připravovaného EP od interpretů Keyn & Stewe. Produkce Keyn & Stewe. Žánr Pop/Rap. Track ve vibu Reggaetonu a léta.
 7. KEYN & STEWE & MATHIAS MOOD – Vznik skladby v roce 2021. Track z připravovaného EP od interpretů Mathias & Stewe. Produkce Cody Seven. Žánr Pop/Rap. Tématem tracku je proudící negativní energie mezi lidmi, kterou nechceme mít kolem sebe, proto odcházíme co nejdál od negativního vlivu. Nechceme aby se nám zkazil Mood.
 8. VM – ZTRACENÝ PŘÍPAD – Vznik skladby v roce 2021. Single od zpěvačky Veroniky Morávkové přezdíváné VM. Produkce Stewe. Produkce Stewe. Žánr Pop. Píseň má party vibe a zároveň i dost pro slečny, které nemají hezké zkušenosti se záletníky 😀
 9. VM – LOTERIE – LOTERIE – Vznik skladby v roce 2021. Single od zpěvačky Veroniky Morávkové přezdíváné VM. Produkce Stewe. Produkce Stewe. Žánr Pop. Život je jak Loterie. VM písní chtěla hlavně říci, že je důležitý mít srovnaný a cílevědomý život, než vždycky sázet a čekat jak to dopadne.
 10. BASTABEATS – NEJSME JAKO DŘÍV FT. EURODEL – Vznik skladby v roce 2020. Single od rappera Basty Beats. Produkce Poemistix. Žánr Hiphop/Rap. BastaBeats si pozval na spolupráci Eurodela z legendární rapové skupiny Pio Squad. Velmi povedený a výstižný track v chillovém vibu.
 11. BASTABEATS & JASMIN & STEWE – SAMI SEBOU – Vznik skladby v roce 2019. Spolupráce tří členů (jednoho bejvalého (Jasmin)) Labelu.
 12. KEYN & RADY – SVOBODA – Vznik skladby v roce 2021. produkce Keyn. Single od interpretů Keyna & Radyho, kteří s námi blízce spolupracují. Keyn je Rapper z našeho labelu Unbeatable. Track Svoboda je o vděčnosti za život, který kluci mají. Velmi pohodový a letní mood.
 13. ANNELI SNOW – LOVIN´ ON A SILVER PLATE –Vznik skladby v roce 2021. Produkce Cody Seven. Žánr Pop. Anneli Snow je zpěvačka, která pochází z Estonska a její cesty jí zavedli do studia Unbeatable records, kde spolu vytváříme plno nových písní. Můžeš se těšit i na společné EP Anneli Snow & Steweho.
 14. MARIE REZLEROVÁ – VĚZ(E)NÍ(M) – Vznik skladby v roce 2021. Produkce Seven & Stewe. Žánr Pop. Marie Rezlerová je zpěvačka s kterou blízce spolupracujeme na mnoha projektech jak hudebních tak i vizuálních. Píseň Věz(e)ní(m) má tři významy v názvu – Vězením, Vězení a Vězní. Téma a message písně je být otevřený, upřímný, objevovat svět a nezamykat se ve svém vězení.  
 15. DELOVR – NBK, NEPŘISPŮSOBIVEJ, LEVEL UP, SLZY – Raper z Nymburka tvořící od roku 2005. Specifikuje se patriotstvím v lokalitě Nymburk. Nechť za něj mluví jeho texty.
 16. EARTH – JE MI FAJN, DA VINCI MOOD, DOPIS V LÁHVI, VOODOO, NAPOŘÁD – Dříve známí jako Youtuber, ale před 5ti lety dal přednost hudební kariéře, která se mezi lidmi velmi uchytila. Příkladem je toho song JE MI FAJN, který hraje ne jedno České rádio. Song JE MI FAJN dostal za prodej v České republice 7x platinovou desku, pod vydavatelstvím Universal music group. Earth brzy vydává své nové album Changes, na kterém zazní plno hitů, jako je například DA VINCI MOOD, který již teď můžete slyšet na Rádiu Géčko, nebo na všech streamovacich službách.
 17. MINORIS – SLOVA A TEXTY FEAT. STEWE, NĚKDY, BLURRED WIEW FEAT. ANNELI SNOW, ČERNÝ SVĚDOMÍ FEAT. EFAGE, CANDY FEAT.MISTERYC, GESTA – Je hudebník a hudbě se věnuje již 3 roky, avšak svou tvorbu začal vydávat veřejně později, od loňského dubna. Tvorba je převážně melodická, zaměřuje se jak na zpívané skladby, tak rapové a jeho texty jsou hlavně na zamyšlení, jelikož jsou převážně o společnosti a mezilidských vztazích. Za dobu, za kterou působí, vydal již jedno EP a dvě alba a v současné době pracuje na dalším.
 18. Tereza Nálevková – Parfém – První solo skladba
 19. NEAT – Hudbu dělá už cca 8 let, kdy nejprve začínal na anglických coverech zahraničních interpretů a pak přesedlal k psaní svých anglických textů, až se nakonec dostal ke svému rodnému jazyku a to mu dosud zůstalo. Má za sebou několik koncertů, několik singlů, klipů, jedno album s názvem PLUS/MÍNUS a jedno EP s názvem MYLAND. V září 2022 vyšel jeho třetí hudební projekt s názvem UPGRADE. Texty si píše sám, v Třinci má své studio, kde nahrává. Nepovažuji se za rapera, spíše za multižánrového umělce.